دانشجویان هوش مصنوعی اصفهان در کنفرانس چین درخشیدند

سه نفر از دانشجویان کارشناسی ارشد رشته مهندسی هوش مصنوعی پردیس دانشگاه اصفهان در کنفرانس « داده کاوی حجیم » (Big Data Mining) در کشور چین درخشیدند.

دانشجویان هوش مصنوعی اصفهان در کنفرانس چین درخشیدند

معاون آموزشی پردیس دانشگاه اصفهان روز سه شنبه در این باره به ایرنا گفت: تیم دانشجویی پردیس دانشگاه اصفهان تنها تیم ایرانی شرکت کننده در این کنفرانس بود که در مجموع دو مرحله موفق به کسب رتبه چهارم و شایسته تقدیر شد.

دکتر آذرنوش انصاری افزود: این سه دانشجو به نام های پیام یداللهی، شیوا خزائی و سید احمدرضا رضیان با درخشش در مسابقات داخلی موفق به حضور در بخش برنامه نویسی این کنفرانس بین المللی شدند.

وی ادامه داد: این دانشجویان در قالب پروژه ای با موضوع بازاریابی الکترونیکی و پیش بینی خرید و بازخرید در مسابقات داده کاوی حجیم در سالهای 2013 و 2014 مقام نخست آسیا را کسب کردند و بدنبال همین موفقیت برای حضور در کنفرانس چین دعوت شدند.

انصاری با اشاره به حمایت مالی یک شرکت تجارت الکترونیکی به نام « علی بابا » از این مسابقات و کنفرانس چین اظهار کرد: هدف اصلی از برگزاری این مسابقات که مرداد امسال برگزار شد ایجاد زمینه مناسب جهت کسب و کار الکترونیکی است.

پردیس دانشگاه اصفهان از سال 1393 اقدام به پذیرش دانشجوی تحصیلات تکمیلی با اخذ شهریه از طریق آزمون سراسری کرده است.

دانشگاه اصفهان دارای حدود 15 هزار دانشجو و 600 عضو هیات علمی است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب