ساخت دستگاه پاک‌کننده دستگیره پله برقی در کشور

دانشجوی واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی موفق به طراحی و ساخت دستگاه پاک کننده دستگیره پله برقی شد.

ساخت دستگاه پاک‌کننده دستگیره پله برقی در کشور

به گزارش سرویس فناوری ایسنا، احسان خدمتگزار، دانشجوی کارشناسی مهندسی نفت واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد در مورد این اختراع گفت: دستگیره‌های پله‌های برقی به دلیل کاربرد در محیط های عمومی و دشوار بودن عملیات پاک‌سازی، یکی از مکان‌های تجمع و انتشار بیماری‌های پوستی و عفونی هستند.

وی افزود: پاک کننده دستگیره پله برقی، به منظور پاک‌سازی و ضدعفونی مرتب دستگیره‌های پله برقی و همچنین رفع مشکلات موجود در پاک کردن پله‌های برقی طراحی شده است.

خدمتگزار با بیان اینکه این وسیله با نصب شدن به پله برقی قادر خواهد بود تا در هر دور دستگیره آن را پاک و ضد عفونی کند، تصریح کرد: از جمله مزایای مهم این دستگاه می‌توان به استفاده از حداقل فضای فیزیکی موجود، قابلیت نصب و جداسازی آسان، جلوگیری از انتشار بیماری‌های پوستی، دقت عمل بالا و مصرف کم برق اشاره کرد.

بر اساس این گزارش، دستگاه پاک کننده دستگیره پله برقی در دومین جشنواره ابتکارات و اختراعات تهران و نخستین جشنواره دانشگاه جامع علمی و کاربردی در محور حمل ونقل و ترافیک به عنوان اثر برگزیده انتخاب شده است.منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب