سفره خود را با این مواد غنی‌تر کنید

توازن بهینه در تعداد میکروب‌های دستگاه گوارش بستگی به تغذیه و سلامتی دارد.

دکتر حسنی متخصص تغذیه در خصوص مواد پروبیوتیک به خبرنگار حوزه بهداشت و درمان  گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان گفت: پروبیوتیک به طور کلی میکروارگانیسم‌هایی هستند که به صورت زنده و فعال در بدن میزبان وجود دارند و می‌توانند از جنبه‌های مختلف عملکرد آن را بهبود دهند.

این متخصص تغذیه در ادامه خاطرنشان کرد: پروبیوتیک‌ها کمک زیادی برای سم‌زدایی و تمیز کردن بدن می‌کنند، بنابر این جایگزین خوبی برای تمیز کننده‌‌های معده و داروهای این قسمت از بدن می‌باشند.

وی درباره ماست پروبیوتیک نیز افزود: باکتری‌های پروبیوتیکی در این نوع ماست، حالت اسیدی معده را تحمل می‌کند و با تقویت کردن سیستم ایمنی بدن، با باکتری‌های بیماری‌زای معده مبارزه خواهد کرد و با داشتن انواعی از ویتامین‌ها مثل ویتامین‌های گروه A و C و بیوتین غنی‌تر از ماست معمولی است.

وی در پایان گفت: متأسفانه در کشور ما تبلیغات چندانی برای ترغیب مردم نسبت به این مواد وجود ندارد و با قیمت نسبتاً بالایی عرضه می‌شوند که همه افراد نمی‌توانند از آن‌ها استفاده کنند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب