دریافت گویای شماره پرونده و داوطلبی کلیه مقاطع دانشگاه آزاد

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی از میسر شدن امکان بازیابی شماره پرونده و داوطلبی شرکت کنندگان در آزمون‌های کلیه مقاطع دانشگاه آزاد از طریق تلفن گویا خبرداد.

دریافت گویای شماره پرونده و داوطلبی کلیه مقاطع دانشگاه آزاد

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر گفت: داوطلبان شرکت کننده در آزمون مقطع کارشناسی ارشد می توانند جهت دریافت شماره داوطلبی و پرونده خود با شماره ۴۷۴۳ تماس حاصل کنند و با شماره گیری کلید شماره ۳، اطلاعات مورد نظر را دریافت کنند.

وی در ادامه گفت: این سرویس جهت داوطلبان دوره های دکتری پژوهش محور و دکتری آموزشی پژوهشی نیز فراهم شده است، لذا داوطلبان این دو مقطع نیز می توانند با شماره مورد نظر تماس حاصل نموده و اطلاعات مورد نظر خود را دریافت کنند.

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد : داوطلبان ورود به دانشگاه در رشته های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی نیز امکان استفاده از این سرویس را دارند.

به گزارش روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد، وی در پایان گفت: داوطلبان در کلیه مقاطع به وب سایت www.azmoon.org مراجعه و سؤال خود را در قسمت پرسش و پاسخ مطرح کنند، تا کارشناسان به آن ها پاسخ گویند.

منبع :