تصاویر محصول جدید خودروساز آلمانی

خودروساز آلمانی محصول متفاوتی از اولین نمونه روباز ۴ سرنشین دار با قدرت موتور ۵۵۷ اسب بخار را رونمایی کرده است.

تصاویر محصول جدید خودروساز آلمانی

به گزارش خبرگزاری مهر، محصولات S-Class Coupe مرسدس بنز جزو محبوب ترین و زیباترین خودروهای این کمپانی نام گرفته اند. مشخصات ظاهری و داخلی این خورو باعث شده تا مخاطبان بسیاری را به خود جلب کند. اکنون این کمپانی آلمانی از محصول جدید خود یعنی اس کلاس کابریولت رونمایی کرده است.

محصول جدید بنز  S۶۳ ۴MATIC کابریولت نامگذاری شده است. محصول جدید از نظر فنی تفاوت زیادی با نمونه کوپه بنز نداشته و به سقف تاشوی پارچه ای مجهز شده که امکان جدیدی را در اختیار سرنشینانش قرار می دهد.

تصاویر محصول جدید خودروساز آلمانی

این سقف تاشو باعث شده که قابلیت های جدیدی در این خودرو تعبیه و راحتی بیشتری برای سرنشینان فراهم شود. محصول جدید بنز مجهز به سیستم های گرم کننده گردن AIRSCARF، بادشکن AIRCAP و کنترل دمای کابین داخلی با استفاده از ترموترونیک است.

این خودرو به دلیل برخورداری از سقف تاشو نسبت به مدل کوپه خود با افزایش وزن روبرو شده و در مدت زمان ۲۰ ثانیه به طور کامل باز می شود. در حال حاضر،، تنها نمونه AMG در حال تولید S۶۳ ۴MATIC است. از  مشخصات فنی این خودرو باید به پیشرانه هشت سیلندری ۵.۵  لیتری، قدرت ۵۵۷ اسب بخار و گشتاور ۶۶۴ پوند فوتی و پیمودن صفر تا صد تنها در مدت ۳.۹ ثانیه را اشاره کرد.

تصاویر محصول جدید خودروساز آلمانی

مرسدس بنز  S۶۳ ۴MATIC کابریولت به طور رسمی در نمایشگاه فرانکفورت معرفی و رونمایی خواهد شد اما هنوز قیمت دقیقی برای این خودرو اعلام نشده است. مرسدس بنز فروش این خودرو را از بهار ۲۰۱۶ میلادی آغاز خواهد کرد.

تصاویر محصول جدید خودروساز آلمانی


منبع :