پیروزی پر گل برزیل مقابل آمریکا

تیم ملی برزیل، دقایقی پیش موفق شد 4-1 تیم ملی آمریکا را در دیداری دوستانه شکست دهد.

پیروزی پر گل برزیل مقابل آمریکا

به گزارش "ورزش سه"، برزیل که پس از پیروزی 1-0 مقابل کاستاریکا، دچار افت روحیه شده بود، در دیدار شب گذشته موفق شد 4-1 حریف خود را در هم بکوبد. با به میدان آمدن نیمار در نیمه دوم، روند بازی ناگهان به نفع برزیل رقم خورد و اختلاف گل‌های دو تیم زیاد شد.

در نیمه ی اول و در دقیقه 9، برزیل توسط هالک به گل رسید و در همان ابتدا از حریف خودر پیش افتاد. در ادامه ی نیمه اول، این باز هم برزیل بود که بر حریف مسلط بود و موقعیت‌هایی ایجاد کرد ولی در استفاده از این موقعیت‌ها ناکام بود.

نیمه ی دوم با به میدان آمدن نیمار، ناگهان برزیل روندی بهتر به خود گرفت و موفق شد در 20 دقیقه ابتدایی، 3 گل وارد دروازه حریف کند. در ابتدا نیمار در دقیقه 54 از روی ضربه پنالتی موفق شد توپ را وارد دروازه کند. سپس در دقیقه61، رافینیا موفق شد گل سوم را وارد دروازه آمریکا کند و در دقیقه 67، نیمار تاثیر گذاری اش را به اوج رساند و موفق شد گل دوم خودش و گل چهارم برزیل را وارد دروازه آمریکا کند.

در ادامه آمریکا حملاتی روی دروازه برزیل ترتیب داد و فشار خود را بیشتر کرد تا اینکه در دقیقه 91 ، روی شوت دنی ویلیامز از 30 متری توپ وارد دروازه گروهه شد تا گلر برزیلی نتواند در این دیدار کلین شیت کند.

منبع :