وزن کشی چهار وزن دوم انجام شد

مراسم وزن کشی چهار وزن دوم رقابتهای کشتی فرنگی قهرمانی جهان و گزینشی المپیک بامداد امروز برگزار شد و نمایندگان کشورمان رقبای خود را شناختند.

وزن کشی چهار وزن دوم انجام شد

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از مهر، مراسم وزن کشی مدعیان چهار وزن دوم رقابتهای کشتی فرنگی قهرمانی جهان بامداد امروز برگزار شد که نمایندگان کشورمان حریفان خود را شناختند.

در وزن ۵۹ کیلوگرم که ۴۴ نفر وزن‌کشی کردند، حمید سوریان پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف روبیر از ونزوئلا می‌#رود. وی در صورت برتری در دور سوم با برنده مسابقه هاکی نبی از فنلاند و وسلیو از پورتوریکو روبرو می‌شود. روشن بایراموف از آذربایجان، وول چول یون از کره‌شمالی، می کیلادزه از گرجستان، آرسن ارالیف از قرقیزستان و نمایندگان مجارستان و اوکراین در گروه سوریان هستند.

در وزن ۷۱ کیلوگرم افشین بیابانگرد در دور اول به مصاف الکساندر ماکسی موویچ از صربستان می‌رود. وی در صورت پیروزی در دور دوم با برنده دیدار ماتیاس از آلمان و کارلسن از نروژ روبرو می‌شود. در این وزن ۳۱ نفر وزن کشی کرده‌اند. و کشتی گیران کرواسی، بلغارستان، قزاقستان، گرجستان، اوکراین و ازبکستان در گروه نماینده ایران هستند.

در وزن ۸۰ کیلوگرم که ۲۸ نفر وزن کشی کردند، یوسف قادریان پس از استراحت در دور نخست به مصاف اسچیف از کشور ساموآ می‌رود. وی در صورت برتری در دور سوم با برنده دیدار جیم هین هیوک از کره‌جنوبی و زید از مراکش مسابقه می‌دهد. کشتی گیران لیتوانی، بلاروس، ژاپن، آمریکا، و قزاقستان در گروه قادریان هستند.

در وزن ۱۳۰ کیلوگرم مهدی علیاری در دور نخست با بالینت لام کشتی گیر مطرح مجارستانی روبرو می شود و در صورت برتری در دور دوم با صباح شریعتی از آذربایجان مسابقه می‌دهد. ۲۹ نفر در این وزن روی باسکول رفته اند و رضا کایالپ از ترکیه، گوچوشویلی از بلاروس، و نیکولوف از بلغارستان در گروه نماینده ایران هستند.

مدعیان چهار وزن دوم از ساعت ۲۱:۳۰ امشب به میدان خواهند رفت و حبیب‌الله اخلاقی در وزن ۸۵ کیلوگرم نیز از فردا به روی تشک می‌رود.

منبع :