به موقع شروع کنیم تا بهترین نتیجه را بگیریم

یکی از سؤالاتی که از دانش‌آموزان پذیرفته‌شده در آزمون نمونه‌دولتی و تیزهوشان پرسیدم این است که سخت‌کوشی مهم‌تر است یا استعداد

به موقع شروع کنیم تا بهترین نتیجه را بگیریم

یکی از سؤالاتی که از دانش‌آموزان پذیرفته‌شده در آزمون نمونه‌دولتی و تیزهوشان پرسیدم این است که سخت‌کوشی مهم‌تر است یا استعداد و همه معتقد بودند که سخت‌کوشی اهمیت بیش‌تری دارد.

برای موفقیت در هر کاری از جمله درس خواندن، داشتن چند ابزار ضروری است:

1) استعداد،  2) سخت‌کوشی،  3) داشتن شناخت کافی، 4) مشخص کردن هدف، 5) تلاش برای رسیدن به هدف

برای مطالعه ابتدا باید هدف خود را مشخص کنیم و بهتر این است که هدف، کوتاه‌مدت باشد تا نتیجه‌ی آن را زودتر مشاهده کنیم و به ما انگیزه بدهد. همه‌ی ما برای رسیدن به اهدافمان از نعمت استعداد برخورداریم ولی مهم‌تر از آن تلاش و پشتکار است که حتی می‌تواند مؤثرتر از استعداد باشد.

با شروع سال تحصیلی بهترین نتیجه را کسانی می‌گیرند که مطالعه را از همان روزهای اول مهر جدی بگیرند و به امید این‌که هنوز فرصت دارند وقت‌های خود را از دست ندهند. اگر با شناخت کامل مطالعه‌ی درس‌ها را شروع کرده و درست برنامه‌ریزی کنید می‌توانید با ذهنی آرام درس‌ها را بخوانید و حتی اگر گاهی از برنامه عقب بمانید فرصت جبران خواهید داشت. پس به موقع شروع کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب