همخوانی در کنار رقابت

یکی دیگر از آموزه‌های کانون یادگیری از همتایان و کار گروهی است. اجرای این آموزه باعث شناسایی و رفع بهتر نقاط چالشی می‌شود.

یک روش موفق در درس خواندن، بازیابی آموخته‌هاست؛ یعنی بعد از یک بار مطالعه‌ی مبحث، آن‌چه را یاد گرفته‌اید بازگو کرده یا یادداشت کنید. در این روش چون ذهنتان به چالش کشیده می‌شود، یادگیری‌تان عمیق و ماندگار خواهد بود.

یکی دیگر از آموزه‌های کانون یادگیری از همتایان و کار گروهی است. اجرای این آموزه باعث شناسایی و رفع بهتر نقاط چالشی می‌شود.

در یک جلسه‌ی مشاوره‌ای با رتبه‌های برتر با موضوع بازیابی، یکی از دانش‌آموزان تجربه‌ی موفق خود را این گونه عنوان کرد: «در مدرسه بعد از تدریس دبیر، با هم‌کلاسی‌ها یک گروه 5‌نفره تشکیل می‌دادیم و هر کدام جداگانه بازیابی خود را می‌نوشتیم و سپس با هم مقایسه می‌کردیم. این کار دو مزیت داشت: اول این‌که روی یادگیری‌مان تأثیر زیادی داشت و دیگر این‌که اگر در یادگیری اشکال یا نواقصی بود، در مدرسه حل می‌شد.»

شما این روش موفق را چگونه تحلیل می‌کنید؟

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب