تکمیل ۲۰ استخروسالن ورزشی دانش‌آموزی دراستان تهران

مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران از تکمیل ۸ استخر و ۱۲ سالن ورزشی دانش‌آموزی در استان تهران تا پایان سال جاری خبر داد.

تکمیل ۲۰ استخروسالن ورزشی دانش‌آموزی دراستان تهران

داریوش ورناصری مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورشخبرگزاری فارس و با اشاره به فضاهای ورزشی مدارس تهران، اظهار داشت: در مدارس نوساز و در جاهایی که فضای کافی وجود داشته باشد، فضای ورزشی احداث می‌شود.

وی با بیان اینکه یکی از مشکلات استان تهران کمبود زمین برای احداث فضاهای آموزشی است، خاطرنشان کرد: در برخی موارد در ساخت مدارس، فضای کافی برای احداث فضای ورزشی وجود ندارد.

ورناصری با اشاره به اینکه 20 فضای ورزشی شامل استخر و سالن ورزشی در استان تهران در دست احداث است، خاطرنشان کرد: از مجموع 20 پروژه ورزشی، 8 استخر دانش‌آموزی و 12 سالن ورزشی است که تا پایان سال جاری تکمیل و با آغاز سال تحصیلی آینده در اختیار مدارس قرار خواهد گرفت.

مدیر کل نوسازی مدارس استان تهران تصریح کرد: استخرهای ورزشی هم برای دانش‌آموزان دختر و هم پسر در نظر گرفته می‌شود که در شیفت‌های مختلف آماده استفاده قرار می‌گیرد اما سالن‌های ورزشی بستگی دارد که در مدارس دخترانه یا پسرانه باشد.

وی گفت: در استان تهران مشکل زمین داریم و اگر فضای کافی داشته باشیم، فضای ورزشی هم احداث می‌شود.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب