تکمیل ۲۰ استخروسالن ورزشی دانش‌آموزی دراستان تهران

مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران از تکمیل ۸ استخر و ۱۲ سالن ورزشی دانش‌آموزی در استان تهران تا پایان سال جاری خبر داد.داریوش ورناصری مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورشخبرگزاری فارس و با اشاره به فضاهای ورزشی مدارس تهران، اظهار داشت: در مدارس نوساز و در جاهایی که فضای کافی وجود داشته باشد، فضای ورزشی احداث می‌شود.

وی با بیان اینکه یکی از مشکلات استان تهران کمبود زمین برای احداث فضاهای آموزشی است، خاطرنشان کرد: در برخی موارد در ساخت مدارس، فضای کافی برای احداث فضای ورزشی وجود ندارد.

ورناصری با اشاره به اینکه 20 فضای ورزشی شامل استخر و سالن ورزشی در استان تهران در دست احداث است، خاطرنشان کرد: از مجموع 20 پروژه ورزشی، 8 استخر دانش‌آموزی و 12 سالن ورزشی است که تا پایان سال جاری تکمیل و با آغاز سال تحصیلی آینده در اختیار مدارس قرار خواهد گرفت.

مدیر کل نوسازی مدارس استان تهران تصریح کرد: استخرهای ورزشی هم برای دانش‌آموزان دختر و هم پسر در نظر گرفته می‌شود که در شیفت‌های مختلف آماده استفاده قرار می‌گیرد اما سالن‌های ورزشی بستگی دارد که در مدارس دخترانه یا پسرانه باشد.

وی گفت: در استان تهران مشکل زمین داریم و اگر فضای کافی داشته باشیم، فضای ورزشی هم احداث می‌شود.

منبع :