صداها را حرفه‌ای ضبط کنید

برنامه متفاوتی برای ضبط حرفه ای صدا عرضه شده که می‌تواند قابلیت‌های متفاوتی را در اختیار کاربران پلتفورم‌های اندروید قرار دهد.

صداها را حرفه‌ای ضبط کنید

به گزارش خبرگزاری مهر، برنامه های بسیاری برای ضبط صدا تولید و عرضه شده اند اما برنامه All That Recorder به دلیل برخورداری از قابلیت های متفاوت با استقبال بیشتر کاربران مواجه شده است. این برنامه از قابلیت نصب بر پلتفورم های اندروید با ارائه تنظیمات بسیار دقیق در فرمت و کیفیت فایل ضبط شده را برخوردار است که امکانات جدیدی را در اختیار کاربرانش قرار می دهد.

ضبط کردن صدا می تواند در مکان های مختلف کارآمد باشد و تنها مختص قشر خاصی از جامعه مانند خبرنگاران نیست. ضبط صدا می تواند برای دانشجویان و دانش آموزان در سر کلاس های درس یا افرادی که در حال یادگیری موسیقی و ... هستند نیز سودمند باشد.

برای مثال، شخصی که شعر می گوید، ممکن است در لحظه ای خاص شعر متفاوتی را بسراید که اگر اقدام به نوشتن آن نکند، شعر را دیگر به خاطر نیاورد اگر قلم و کاغذ در دسترس نبود چه کاری باید انجام داد؟ در این مواقع با استفاده از برنامه های حرفه ای ضبط صدا می توان به ثبت شعر قبل از فراموش شدن آن پرداخت.

برنامه  All That Recorder یکی از اپلیکیشن های حرفه ای ضبط صدا محسوب می شود که می تواند با کیفیتی باورنکردنی به ضبط صدا بپردازد. از قابلیت های این برنامه می توان به ضبط صدا در فورمت های مختلف از جمله  MP3 را اشاره کرد. این برنامه می تواند کیفیت خروجی فایل ها را نیز تغییر داده تا فورمت های مختلفی را برای صداها انتخاب کرد.

ضبط صدا در حالت پس زمینه، امکان اجرای نرم افزار تنها با تکان دادن اسمارت فون، امکان متوقف کردن صدا و اجرای عملیاتی جدید در ادامه ضبط صدا، قرار دادن افکت های مختلف و ... از ویژگی های این اپلیکیشن محسوب می شوند. این برنامه از قابلیت نصب بر پلتفورم های اندروید را برخوردار است.

صداها را حرفه‌ای ضبط کنید


منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب