نوروز 96

نفرات برتر مرحله دوم لیگ دوومیدانی کشور

روز نخست از دومین مرحله لیگ دوومیدانی باشگاه‌های کشور در ورزشگاه حافظیه شیراز به پایان رسید.



به گزارش "ورزش سه" و به نقل از سایت فدراسیون دوومیدانی، نخستین روز از دومین مرحله‌ نوزدهمین دوره رقابت‌های لیگ دوومیدانی باشگاه‌های کشور عصر امروز(چهارشنبه) در ورزشگاه حافظیه شهر شیراز به پایان رسید.

در این مسابقات بیش از 150 شرکت کننده از تیم‌های افضل توس، بتن شیب سنقر کرمانشاه، پارس مهر فارس، سبک سازان شرق، شهرداری تبریز، شهرداری سنندج، صنعت مس کرمان، طنین موج‌های آبی، کاسپین قزوین، نفت فلات قاره ایران، نیروی هوایی و هتل ورزش خوزستان با یکدیگر به رقابت پرداختند.

در این مرحله ماده دهگانه برگزار نشد و ورزشکاران عصر فردا (پنجشنبه) در مواد  پرتاب نیزه، 400 متر با مانع، پرش سه گام، 200 متر، 800 متر، پرش ارتفاع، پرتاب وزنه، سه هزار متر، 4 در 400 متر امدادی و 10 هزار متر به میدان خواهند رفت. صبح امروز کاوه موسوی از تیم طنین موج های آبی توانست با پرتابی به میزان 74.30 متر، ضمن جابجایی رکورد باشگاه‌های کشور که پیش از این در دست خودش بود، عنوان نخست این ماده را کسب کرد.

نتایج روز نخست به شرح زیر است:

 

110 متر با مانع:

1- میلاد سیار- هرداری سنندج- 14:31 ثانیه

2- احمد خنفری- نفت فلات قاره ایران- 14:77 ثانیه

3- امین برزی- طنین موجهای آبی- 14:80 ثانیه 

100 متر:

1- حسن تفتیان- طنین موج‌های آبی- 10:23 ثانیه

2- رضا قاسمی- نفت فلات قاره ایران- 10:31 ثانیه

3- سپهر اسد - پارس مهر فارس- 10:58 ثانیه     

1500 متر:

1- مسلم نیادوست- نفت فلات قاره ایران- 3:56:26 دقیقه

2- حسین کیهانی- نفت فلات قاره ایران- 3:56:44 ثانیه

3- همایون همتی- بتن شیب سنقر کرمانشاه- 3:56:88 ثانیه

پرش طول:

1- محمد ارزنده- نفت فلات قاره ایران- 7.86 متر

2- سبحان طاهرخانی- طنین موجهای آبی- 7.76 متر

3- محمد قائدزاده- سبک سازان شرق- 7.42 متر

400 متر:

1- سجاد هاشمی- شهرداری تبریز- 46:47 ثانیه

2 - احسان طهماسبی- سبک سازان شرق- 46:82 ثانیه

3- مهدی زمانی - نفت فلات قاره ایران- 47:06 ثانیه

پرتاب دیسک:

1- محمود صمیمی- نفت فلات قاره ایران- 62.18 متر

2- محمد صمیمی- نفت فلات قاره ایران- 60.42 متر

3- سجادپیرآیقرچمن- شهرداری تبریز- 55.57 متر

5000 متر:

1- محمدرضا ابوترابی- نفت فلات قاره ایران- 14:45:16 دقیقه

2- محمدجواد صیادی  - پارس مهر فارس- 14:56:50 دقیقه

3- احمد فرود- نفت فلات قاره ایران- 15:07:56 دقیقه

پرش با نیزه:

1- محمد بنی آدم- نفت فلات قاره ایران- 4.85 متر

2- اسحاق غفاری- شهرداری تبریز- 4.60 متر

4 در 100 متر:

1- شهرداری تبریز( هادی پورمناف، سجاد هاشمی ، رضا جعفرزاده، سامان دودانلو، شهریار سیه جانی)- 41:74 ثانیه

2- پارس مهر فارس( سپهر اسد، هادی خوبیاری،   رحمان نیکزاد، مهدی ظفرآبادی، سیدایمان میرپور)- 41:75 ثانیه

3- نفت فلات قاره ایران ( رضا قاسمی، مهدی زمانی، محمد ارزنده، آرمین سبحانی، مهدی قرایی، علیرضا عباسی کرکی) – 42:61 ثانیه

منبع :