مهلت انتخاب واحد دانشگاه آزاد از 17 تا 26 شهریور است

متاسفانه برخی رسانه‌ها با انتشار اخباری در خصوص انتخاب واحد در دانشگاه آزاد اسلامی پیش از 15 شهریورماه و قبل از اعلام نتایج دانشگاه‌های دولتی به دنبال ایجاد جوسازی علیه این دانشگاه هستند.

مهلت انتخاب واحد دانشگاه آزاد از 17 تا 26 شهریور است

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی با بیان این مطلب افزود: براساس تقویم آموزشی سال 94-95 که از 7 شهریور به تمامی واحدها ابلاغ شده، انتخاب واحد دانشگاه آزاد اسلامی از تاریخ 17 تا 26 شهریورماه در سراسر واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی صورت می گیرد و خارج از این تصمیم دانشگاه هیچ انتخاب واحدی را تایید نمی کند.

دکتر علوی فاضل خاطرنشان کرد: البته اگر در مواردی انتخاب واحد برای دانشجویان قدیمی پیش از این تاریخ انجام شده به منظور رفاه حال آنان است تا انتخاب واحد دانشجویان قدیمی با انتخاب واحد دانشجویان جدیدالورود تداخل پیدا نکند.

دکتر علوی فاضل با اشاره به نحوه انتخاب رشته داوطلبان پس از کنکور گفت: انتخاب رشته برای ورود به دانشگاه به این شکل است که پس از دانشگاه های دولتی، داوطلبان می توانند برحسب علاقه خود دانشگاه آزاد اسلامی را انتخاب کنند، بنابراین هیچ اجباری در انتخاب دانشگاه آزاد اسلامی برای ادامه وجود ندارد.

منبع :

خرید کتاب