جهانبخش: کمپ تیم ملی امید کیفیت فوق‌العاده‌ای دارد

مهاجم تیم ملی فوتبال امید ایران گفت: کمپ تیم ملی امید کیفیت بسیار خوب و فوق‌العاده‌ای دارند و بازیکنان می‌توانند تمرینات خود را به خوبی پشت سر بگذارند.

جهانبخش: کمپ تیم ملی امید کیفیت فوق‌العاده‌ای دارد

به گزارش خبرگزاری فارس، علیرضا جهانبخش در خصوص انگیزه حضورش در اردوی تیم امید و دیدار و گفت و گو با کادرفنی و بازیکنان این تیم، گفت: واقعا خوشحالم که تیم ملی المپیک به هلند آمده و وظیفه خودم دانستم تا در محل برگزاری اردو حضور پیدا کنم و ضمن خوشامدگویی به اعضای کادرفنی و هم تیمی‌هایم با آنها دیدار کنم.

وی افزود افزود: اینکه تیم ملی امید در کشور هلند اردوی آماده سازی خودش را برپا کرده، بسیار مهم و با ارزش است. چرا که کشور هلند به لحاظ امکانات سخت افزاری در سطح بسیار بالایی قرار دارد و قطعا فرصت بسیار خوبی بوجود آمده تا تیم امید در بهترین شرایط روند آماده سازی خودش را ادامه دهد.

جهانبخش در خصوص کمپ محل برگزاری اردوی تیم امید گفت: اردوی تیم امید در یکی از بهترین کمپ‌های حرفه‌ای اطراف نایمخن برپا شده و خود من همراه با تیم نایمخن بارها در این کمپ حضور پیدا کردم. زمین‌های تمرینی کمپ فوق العاده با کیفیت است و امیدوارم که تیم امید با حضور در این کمپ به اهدافی که دارد برسد.

بازیکن ایرانی تیم الکمار که عصر دیروز تمرین ملی پوشان امید را از نزدیک تماشا کرد در خصوص وضعیت تمرینات و بازیکنان گفت: همه بازیکنان از شرایط اردو کاملا راضی هستند و با انگیزه بالایی در تمرینات شرکت می‌کنند. تمرین دیروز هم با جدیت و برنامه ریزی خوبی انجام شد. فکر می‌کنم برگزاری این اردو و تمرینات و بازی های تدارکاتی که در نظر گرفته شده کمک زیادی به بالا رفتن سطح کیفی بازیکنان و هماهنگی تیمی خواهد کرد.

جهانبخش در رابطه با عدم حضورش در اردوی تیم ملی بزرگسالان گفت: با توجه به مصدومیتی که داشتم بعد از پیوستن به الکمار هنوز نتوانسته ام برای تیم جدیدم بازی کنم و با حضورم در اردوی تیم ملی این امکان وجود داشت که مصدومیتم مجددا تشدید شود و یا اینکه مصدومیت جدیدی گریبانگیرم شود. به همین دلیل مسولان باشگاه الکمار طی مکاتباتی که با فدراسیون فوتبال ایران داشتند، به توافق رسیدند که از اردوهای بعدی در خدمت تیم ملی باشم.

جهانبخش در پایان گفت: برای هردو تیم بزرگسالان و المپیک ایران آرزوی موفقیت می‌کنم و قطعا هر زمان که لازم باشد و مشکل مصدومیتی نداشته باشم با تمام وجود برای موفقیت این دو تیم نهایت تلاشم را انجام می دهم.

به گزارش خبرگزاری فارس، جهانبخش عضو تیم ملی امید هم هست و به دلیل اردوی تیم ملی بزرگسالان و مصدومیت نتوانست همراه این تیم حاضر شود.

منبع :