منچستریونایتد در آستانه جذب پدیده موناکو

باشگاه منچستریونایتد حاضر شده است تا برای به خدمت گرفتن مهاجم 19 ساله موناکو، "آنتونی مارسیال"، 50 میلیون یورو هزینه کند.

منچستریونایتد در آستانه جذب پدیده موناکو

به گزارش "ورزش سه"، پس از ناکامی در جذب مهاجمانی چون پدرو، بیل و توماس مولر، منچستریونایتد در روز پایانی نقل و انتقالات، یک مهاجم جدید به تیم خود اضافه خواهد کرد. نام این بازیکن، آنتونی مارسیال، مهاجم 19 ساله و ملی پوش موناکو است.

به ادعای فرانس فوتبال، این بازیکن برای نهایی کردن انتقالش به یونایتد، امروز اردوی تیم ملی فرانسه را ترک کرد. طبق ادعای رسانه های فرانسوی و انگلیسی، مبلغی که یونایتد برای خرید او پرداخت خواهد کرد، نزدیک به 50 میلیون یورو است. پرداخت این مبلغ برای یک بازیکن جوان، با واکنش های مختلفی از سوی کارشناسان مواجه شده است.

مارسیال بخصوص در دو بازی رفت و برگشت برابر والنسیا در مقدماتی لیگ قهرمانان بسیار درخشید و همان جا بود که مورد توجه لوئیس فان خال قرار گرفت. مارسیال در 35 بازی برای موناکو 9 گل زد و 3 پاس گل داد. او 19 بار از ابتدا در ترکیب موناکو به میدان رفت و 71 درصد پاس های او نیز صحصح بودند. او جایگزین چیچاریتویی خواهد شد که امروز به لورکوزن پیوست.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب