رهرو آن است که پیوسته رود

سعی کنید از همین ابتدای کار حداکثر بهره‌برداری از وقت و زمان را داشته باشید.کنکوری‌های عزیز، نزدیک به یک سال دیگر شما باید در آزمونی شرکت کنید که به نوعی تعیین‌کننده‌ی سرنوشت شما در آینده‌ی زندگی‌تان است. علی‌رغم سختی کنکور و همه‌ی شرایط موجود در آن مطمئن باشید اگر با برنامه‌ریزی مناسب و همت و تلاش و پشتکار خوب از همین الان شروع به درس خواندن کنید بدون شک می‌توانید نتایج مطلوبی بگیرید.

سعی کنید از همین ابتدای کار حداکثر بهره‌برداری از وقت و زمان را داشته باشید. کسانی که عادت به مطالعه‌ی طولانی ندارند و به نوعی کم‌‌کار بوده‌اند باید بدانند که این ترک عادت یک‌شبه درست نمی‌شود. باید در کار استمرار داشت و همت کرد. هنوز فرصت کافی برای ترک عادات گذشته و تقویت اراده وجود دارد. کم کم شروع کنید و حجم کارتان را به‌مرور افزایش دهید.

کنکور از همه‌ی درس‌هاست؛ بنابراین از مطالعه کردن به صورت تک‌درس و مقطعی بپرهیزید؛ چون مطالعه کردن بعضی درس‌ها و رها کردن سایر درس‌ها نتیجه‌ی مطلوبی ندارد. تا مطلبی را خوب یاد نگرفته‌اید به سراغ تست‌زنی نروید. حل مسائل و سؤالات گوناگون موجب می‌شود تا قدرت و دست شما در محاسبه و پاسخ‌گویی به سؤالات افزایش یابد. پس تا می‌توانید با انواع تیپ سؤالات آشنا شوید.

داشتن همت و تلاش و پشتکار در مسیر رسیدن به موفقیت، حرف اول را می‌زند؛ پس تنبلی نکنید و فرصت‌ها را از دست ندهید.

همایش جمع بندی فیزیک بخش چهارم (موج های صوتی)
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( چهارم تجربی)
دبیر : حامد چقادی