دانشگاه تهران،حائزرتبه نخست 16امین دوره مسابقات دانشجویی آمار

تیم دانشجویی آمار پردیس علوم دانشگاه تهران، در شانزدهمین دوره مسابقات دانشجویی آمار کشور که 27 مردادماه در دانشگاه یزد برگزار شد، موفق به کسب رتبه اول شد.

دانشگاه تهران،حائزرتبه نخست 16امین دوره مسابقات دانشجویی آمار

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، در شانزدهمین دوره مسابقات دانشجویی آمار کشور که با حضور 14 تیم از دانشگاه‌های دولتی سراسر کشور در یزد برگزار شد، تیم دانشجویی پردیس علوم دانشگاه تهران، رتبه نخست را کسب کرد.

این مسابقات در دو بخش نظری و عملی و در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار شد. در این مسابقات، در بخش نظری، سوالاتی از دروس دوره کارشناسی مطرح می شود و در بخش عملی، سوالاتی به دانشجویان داده می شود که باید با استفاده از نرم افزارهای آماری، به آن‌ها پاسخ دهند و سپس گزارشی از تجزیه و تحلیل آماری آن را ارایه نمایند.

اعضای تیم دانشجویی دانشگاه تهران در این دوره از مسابقات، رضا خلیفه، شاهین روشنی و سید بهنام موسوی بودند که در مجموع موفق شدند رتبه اول تیمی را در بین ۱۴ تیم شرکت‌کننده کسب کنند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، این مسابقات توسط انجمن آمار ایران و در سطح کارشناسی، هر ساله بین دانشگاه‌هایی که مجری رشته آمار در کشور هستند، برگزار می‌شود.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب