برگزاری کارگاه آموزشی سلامت دهان و دندان در مدارس البرز

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان البرز از برگزاری کارگاه آموزشی سلامت دهان ودندان در مدارس خبر داد.

برگزاری کارگاه آموزشی سلامت دهان و دندان در مدارس البرز

فرشید علیزاده در گفت و گو با خبرنگار آموزش و پرورش پانا اظهار کرد: براساس تفاهم نامه ارتقاء سلامت دانش آموزان و توافق نامه اجرایی همکاریهای مشترک برنامه سلامت دهان ودندان دانش آموزان فی مابین وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و آموزش و پرورش کارگاه دو روزه آموزشی با عنوان دانستنی های سلامت دهان ودندان بصورت تئوری و عملی با همکاری دانشکده دندانپزشکی و معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان البرز ویژه مراقبین و کارشناسان سلامت مدارس استان به تعداد 180 نفر در محل مرکز آموزشی رفاهی مهر ناحیه 4 کرج برگزار شد.

 

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان البرز گفت : در این برنامه آموزشی مراقبین سلامت با حضور اساتید دانشکده دندانپزشکی با اصول مراقبت دهان و دندان و روش های پیشگیری از پوسیدگی دندان و کاهش هزینه های دندانپزشکی آشنا شدند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب