قصه‌های بچه‌های هنر: امیرحسین دهقانی- رتبه 9 منطقه 3 کنکور 94

امیرحسین هم زمان با درس خواندن برای کنکور، به کار در کارگاهی نیز مشغول بوده است. او می‌گوید شرکت در آزمون‌های کانون، باعث شده ترسش از آزمون‌ها بریزد و سر جلسه‌ی کنکور راحت باشد.

قصه‌های بچه‌های هنر: امیرحسین دهقانی- رتبه 9 منطقه 3 کنکور 94

امیرحسین دهقانی

امیرحسین هم زمان با درس­ خواندن برای کنکور، به کار در کارگاهی نیز مشغول بوده است. او می­ گوید شرکت در آزمون­ های کانون، باعث شده ترسش از آزمون­ ها بریزد و سر جلسه ­ی کنکور راحت باشد. به علاوه، شباهت سه آزمون جامع گروه هنر کانون با سؤالات کنکور در آمادگی بیشترش نقش مهمی داشته است.

دو درس «درک عمومی هنر» و «خلاقیت نمایشی» برای او جذابیت خاصی داشته­ اند. او برای «درک عمومی هنر»، تاریخ هنر را به صورت داستانی می ­خوانده و علاوه بر هنر به زندگی هنرمندان نیز علاقه ­مند بوده است. توصیه ­ای که برای درس «خلاقیت نمایشی» دارد، علاوه بر مطالعه ­ی منابع، دیدن فیلم ­های مهم کارگردانان مؤلف است. امیرحسین به آثار «بهرام بیضایی» و «عباس کیارستمی» علاقه ­ی ویژه دارد.

امیرحسین، گرافیک را به عنوان رشته­ ی دانشگاهی برگزیده و طراح مورد علاقه ­اش «رضا عابدینی» است. دهقانی، دو جایزه­ ی اول استان در حوزه­ ی طراحی پوستر را نیز کسب کرده است.


تهیه و تنظیم: مینا دامغانیان- محسن مختاری فر- ارغوان عبدالملکی

ارغوان عبدالملكی