تقویم آموزشی دانشگاه صنعتی شریف اعلام شد

بر اساس تقویم آموزشی دانشگاه صنعتی شریف، زمان ثبت‌نام مقطع کارشناسی برای نیم‌سال اول تحصیلی 94-95 روزهای 14 تا 17 شهریورماه اعلام شده است.

تقویم آموزشی دانشگاه صنعتی شریف اعلام شد

به گزارش خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران‌(ایسنا)، ثبت نام نیم‌سال اول تحصیلی مقاطع تحصیلات تکمیلی طی روزهای 18 تا 21 شهریورماه انجام می‌شود و کلاس‌های تمامی مقاطع 28 شهریور آغاز می‌شوند.

همچنین دانشجویانی که با تاخیر ثبت‌نام می‌کنند و یا قصد ترمیم واحد های ثبت‌نامی را دارند، می‌توانند از 4 تا 7 مهرماه برای این کار اقدام کنند.

طبق تقویم آموزشی دانشگاه صنعتی شریف آخرین مهلت برای تقاضای حذف نیم‌سال، 2 دی است و حذف تک درس، در روزهای 5 و 6 دی‌ماه انجام می‌شود و 9 دی‌ماه آخرین روز تشکیل کلاسهای این دانشگاه است. همچنین امتحانات در طی روزهای 19 دی ماه تا 4 بهمن برگزار می‌شوند.

همچنین بر اساس تقویم آموزشی دانشگاه صنعتی شریف، آخرین مهلت ارسال نمرات پایان ترم به اداره آموزش دانشگاه 18 بهمن‌ماه اعلام شده است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب