دیداری دوباره با استاد در جشن نخبگان

وقتی نتایج کنکور اعلام شد، پویا همدانیان از شهر کاشان، رتبه‌ی 1 کشور در گروه زبان و همین‌طور رتبه‌ی 8 ریاضی منطقه‌ی 2 شد.

وقتی نتایج کنکور اعلام شد، پویا همدانیان از شهر کاشان، رتبه‌ی 1 کشور در گروه زبان و همین‌طور رتبه‌ی 8 ریاضی منطقه‌ی 2 شد. همان‌جا با خودم گفتم احتمالاً پویا، فرزند دکتر همدانیان، عضو هیأت علمی گروه شیمی دانشگاه کاشان و استاد درس ترمودینامیک من در دوره‌ی دانشجویی است.

روزهای بعد از نتایج کنکور سپری شد و به جشن نخبگان رسیدیم که منجر به دیداری دوباره با ایشان شد. در این دو روز سعی کردم بیش‌تر دور و بر استاد باشم و گفت‌وگوهای زیادی با هم داشتیم؛ درباره‌ی دانشگاه کاشان و موضوعات دیگر. پویا هم در این گفت‌وگوها بود. با پویا هم درباره‌ی اهمیت نقش دکتر همدانیان و مادرش که ایشان هم عضو هیأت علمی دانشگاه کاشان هستند، حرف زدم. "همراهی پدر و مادر" کلیدواژه‌ی حرف‌های پویا بود.

گفت‌وگو با استاد همدانیان بعد از سال‌ها، واقعاً حس لذت‌بخشی بود. در آخر جشن نخبگان هم فرصتی پیش آمد تا عکسی به یادگار با یکی از اساتید دوره‌ی دانشجویی خود داشته باشم.

سیدرسول اسلامی و دکتر همدانیان


پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب