دیداری دوباره با استاد در جشن نخبگان

وقتی نتایج کنکور اعلام شد، پویا همدانیان از شهر کاشان، رتبه‌ی 1 کشور در گروه زبان و همین‌طور رتبه‌ی 8 ریاضی منطقه‌ی 2 شد.

دیداری دوباره با استاد در جشن نخبگان

وقتی نتایج کنکور اعلام شد، پویا همدانیان از شهر کاشان، رتبه‌ی 1 کشور در گروه زبان و همین‌طور رتبه‌ی 8 ریاضی منطقه‌ی 2 شد. همان‌جا با خودم گفتم احتمالاً پویا، فرزند دکتر همدانیان، عضو هیأت علمی گروه شیمی دانشگاه کاشان و استاد درس ترمودینامیک من در دوره‌ی دانشجویی است.

روزهای بعد از نتایج کنکور سپری شد و به جشن نخبگان رسیدیم که منجر به دیداری دوباره با ایشان شد. در این دو روز سعی کردم بیش‌تر دور و بر استاد باشم و گفت‌وگوهای زیادی با هم داشتیم؛ درباره‌ی دانشگاه کاشان و موضوعات دیگر. پویا هم در این گفت‌وگوها بود. با پویا هم درباره‌ی اهمیت نقش دکتر همدانیان و مادرش که ایشان هم عضو هیأت علمی دانشگاه کاشان هستند، حرف زدم. "همراهی پدر و مادر" کلیدواژه‌ی حرف‌های پویا بود.

گفت‌وگو با استاد همدانیان بعد از سال‌ها، واقعاً حس لذت‌بخشی بود. در آخر جشن نخبگان هم فرصتی پیش آمد تا عکسی به یادگار با یکی از اساتید دوره‌ی دانشجویی خود داشته باشم.

سیدرسول اسلامی و دکتر همدانیان


پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب