همواره به برنامه‌ی راهبردی مقید بودند

وقتی با رتبه‌های برتر و تک‌رقمی کشور و خانواده‌های آن‌ها صحبت و گفت‌وگو می‌کنیم چند موضوع و مطلب مهم مشترکاً در لابه‌لای این گفت‌وگوها به چشم می‌خورد.

همواره به برنامه‌ی راهبردی مقید بودند

وقتی با رتبه‌های برتر و تک‌رقمی کشور و خانواده‌های آن‌ها صحبت و گفت‌وگو می‌کنیم چند موضوع و مطلب مهم مشترکاً در لابه‌لای این گفت‌وگوها به چشم می‌خورد:

1. نقش بسیار پررنگ و اثربخش والدین در مشاوره و همفکری با این دانش‌آموزان در تمام طول مسیر از دامنه تا قله‌ی رفیع موفقیت به‌روشنی دیده می‌شود. این نقش با هر شرایط شغلی و تحصیلی که پدران و مادران داشته‌اند همواره حفظ شده است.

2. تأثیر بسیار مهم تلاش و پشتکار و سخت‌کوشی دانش‌آموزان با هر ضریب هوشی درواقع عامل اصلیِ موفقیت بعد از نقش پدر و مادر است.

3. برنامه‌ریزی و برنامه‌ی راهبردی که به آن مقید بوده و همواره به آن عمل کرده‌اند عامل مشترک در این موفقیت است.

در مورد موضوع شماره‌ی 1، هم دانش‌آموز باید شرایطی فراهم کند که پدر و مادر به مشاوره و گفتمان با او بپردازد و هم اولیای محترم باید بستری فراهم کنند تا فرزندشان به صحبت با آن‌ها مشتاق باشد. در موضوع شماره‌ی 2 بیش‌تر دانش‌آموز نقش دارد و اراده‌ی اوست که سرنوشت‌ساز است و در موضوع شماره‌ی 3 نیز هم والدین و هم دانش‌آموز به کمک هم باید کار را پیش ببرند تا این موفقیت تضمین شود.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
تابع وارون از ریاضی 2 يازدهم تجربي
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( يازدهم تجربي)
دبیر : حمید علیزاده