آزمون دادن و دو تأثیر شگفت‌انگیز

شما با شرکت در آزمون‌ها، مدیریت خود را یاد می‌گیرید و از این طریق موفقیت بیش‌تری را کسب می‌کنید.

1- وقتی نتایج قبولی‌های آزمون‌های ورودی مدارس تیزهوشان و نمونه‌دولتی اعلام شد، مشخص شد بیش از 11 هزار نفر از این دانش‌آموزان در آزمون‌های برنامه‌ای کانون شرکت می‌کردند. نکته‌ی جالب این بود که تعداد قابل توجهی از آن‌ها بیش از یک سال در آزمون‌ها شرکت کرده بودند.

2- با اعلام نتایج کنکور مشخص شد که باز هم تعدادی از دانش‌آموزانی که رتبه‌های ممتاز به دست آوردند، از سال‌های پایه و دبستان در آزمون‌های برنامه‌ای شرکت کردند.

3- آزمون دادن دو تأثیر شگفت‌انگیز برای شما دارد؛ یکی این‌که هوش هیجانی شما را بالاتر می‌برد. شما با شرکت در آزمون‌ها، مدیریت خود را یاد می‌گیرید و از این طریق موفقیت بیش‌تری را کسب می‌کنید. هم‌چنین آزمون دادن، مهارت‌های فراشناختی شما را افزایش می‌دهد. شما با شرکت در آزمون‌ها خودتان و توانایی‌های‌تان را می‌شناسید، قدرت تصمیم‌گیری‌تان بهتر می‌شود، به نقاط قوت خود توجه می‌کنید و روش‌های مطالعه‌ی خود را در هر درس کشف می‌کنید.

پشتیبانی و مشاوره انتخاب رشته کنکور 96
در رشته دلخواهتان با چه رتبه ای قبول می شوید ؟
پاسخ به سوالاتی درباره انتخاب رشته دانشگاه آزاد، ظرفیت مازاد ، شهریه ها ، پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد ، نحوه چیدمان رشته ها ، رشته های بدون کنکور و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب