دوقلوهایی که خوش درخشیدند

وقتی نتایج کنکور امسال اعلام شد، یک اتفاق جالب در رشته‌ی تجربی رخ داده بود. احسان و عرفان طاهری‌فرد، دو برادر دوقلو از شیراز توانستند رتبه‌های 5 و 6 تجربی کشور را به دست بیاورند.

وقتی نتایج کنکور امسال اعلام شد، یک اتفاق جالب در رشته‌ی تجربی رخ داده بود. احسان و عرفان طاهری‌فرد، دو برادر دوقلو از شیراز توانستند رتبه‌های 5 و 6 تجربی کشور را به دست بیاورند. اما موضوع به همین‌جا پایان نیافت و وقتی رتبه‌های مناطق اعلام شد، دو برادر دوقلوی گچسارانی یعنی محمدمهدی و محمدامین خادم‌بشیری توانستند رتبه‌های 1 و 6 تجربی را در منطقه‌ی 3 کسب کنند.

این درخشش دوقلوها زمانی ارزشمندتر خواهد شد که بدانیم پشت سر آن‌ها یک خانواده‌ی موفق قرار داشته است؛ خانواده‌ای که در این مسیر با همراهی‌های ارزشمند خود، زمینه را برای موفقیت فرزندانشان فراهم کردند.

اکنون که در تابستان هستیم، خانواده‌ها می‌توانند برای نقش تعیین‌کننده‌ی خود برنامه‌ریزی و همراهی خود را در مسیر پیشرفت فرزندانشان دوچندان کنند. این‌گونه موفقیت همواره در کنار ما خواهد بود.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب