برنامه‌ی تابستان از نگاه یک‌رقمی‌های کنکور 94 (1)

نقطه‌ی قوت برنامه‌ی تابستان شروع زودهنگام و ایجاد آمادگی در دانش‌آموز است.

برنامه‌ی تابستان از نگاه یک‌رقمی‌های کنکور 94 (1)

علی الهی‌پرست، رتبه‌ی 5 تجربی ایثارگران:

بعد از سال دوم دبیرستان که وارد کانون شدم، از برنامه‌ی راهبردی به عنوان سرمشق برنامه‌ریزی‌هایم استفاده کردم و همیشه مطابق آن پیشروی می‌کردم. در تابستان هم برنامه‌ی مدرسه تا حدود زیادی هماهنگ با کانون بود. برنامه‌ی تابستان با پیشروی تدریجی باعث ایجاد آرامش در من شد و از طرفی توانستم درس‌های سال چهارم را با کیفیت پیش‌خوانی کنم.

امیر عارفی ایوری، رتبه‌ی 6 تجربی ایثارگران:

به دو دلیل درس خواندن در تابستان می‌تواند مفید باشد. اول این‌که به دلیل تعطیلی مدارس تابستان یک فرصت عالی است. دوم این‌که به دلیل مرور و کسب آمادگی، انگیزه‌ی دانش‌آموز بالا می‌رود. از طرفی چون فرصت زیاد و آزاد است، نیاز به برنامه بیش‌تر می‌شود. هم‌چنین این آزمون‌ها به شناسایی نقاط قوت و چالشی و برنامه‌ریزی و تعیین روش‌های مطالعه در طول سال کمک می‌کنند.

الهام رفیعی، رتبه‌ی 7 زبان و 12 تجربی منطقه‌ی 1:

به دلیل توجه به درس‌های پایه با برنامه‌ی تابستان کانون همراه شدم و این برنامه به من کمک کرد درس‌های پایه را در تابستان مرور کنم.

فاتح عیسی‌زاده، رتبه‌ی 5 هنر منطقه‌ی 3:

نقطه‌ی قوت برنامه‌ی تابستان شروع زودهنگام و ایجاد آمادگی در دانش‌آموز است.

احمد رحیمیان، رتبه‌ی 10 تجربی منطقه‌ی 3: من از درس‌های نگاه به آینده، فیزیک و ریاضی را انتخاب کرده بودم که باعث شد در آغاز سال تحصیلی آمادگی خوبی داشته باشم. در تابستان توانستم خودم را محک بزنم و توانایی‌های واقعی‌ام را بشناسم.