توقف رم و پیروزی لاتزیو در آغاز فصل جدید سری A

رم اولین دیدار فصل جدید سری A را ناامیدکننده شروع کرد و در خانه ورونا به تساوی یک بر یک رسید.

توقف رم و پیروزی لاتزیو در آغاز فصل جدید سری A

رم اولین دیدار فصل جدید سری A را ناامیدکننده شروع کرد و در خانه ورونا به تساوی یک بر یک رسید.

به گزارش ایسنا، در هفته نخست رقابت های سری A ایتالیا دو دیدار برگزار شد که در اولین مسابقه رم در خانه ورونا به میدان رفت. میزبان بازی را بهتر آغاز کرد و می توانست در همان دقیقه اول بازی توسط سالا به گل برسد که توپ این بازیکن از بالای دروازه عبور کرد. بازی در ادامه با احتیاط طرفین دنبال شد اما دو تیم با خلق موقعیت های مهم گل می توانستند به گل برسند.

بازی در نیمه نخست در اختیار رم بود ولی این تیم نتوانست از موقعیت خود استفاده کند تا بازی در نیمه نخست با تساوی بدون گل به پایان برسد. اما در دقیقه 61 ورونا به گل رسید. پاس هوایی زیبای هالفردسون، توپ را در چند قدمی دروازه به یانکوویچ رساند تا این بازیکن نیز بدون معطلی دروازه شزنی را باز کند.

خوشحالی میزبان 5 دقیقه دوام داشت و رم توانست بازی را به تساوی بکشاند. حرکت انفرادی فلورنتزی با شوت سرکش وی از فاصله ای دور همراه شد. این توپ به گوشه دروازه رافائل رفت تا بازی به تساوی کشیده شود.

رم که فصل گذشته با تساوی های پرتعداد خود نتوانست رقابت شانه به شانه خود با یوونتوس را ادامه دهد این بار از همان ابتدا تساوی های خود را شروع کرد.

در دیگر دیدار لاتزیو همشهری رم برابر بولونیا به برتری 2 بر یک رسید تا بازیهای این فصل را با پیروزی شروع کرده باشد و اولین تیم برنده این فصل لقب گیرد. لوکاس بیلیا و ریکاردو کیشنا گلزنان فیروزه ای پوشان شهر رم در این دیدار بودند و متئو مائکس برای مهمان گلزنی کرد.

سایر بازی های این هفته یکشنبه برگزار خواهد شد.

منبع :