بلندگوی جدید بلوتوث دار

شرکت ال‌جی الکترونیکس دو بلندگوی بلوتوثی جدید در نمایشگاه IFA 2015 معرفی می‌کند.

بلندگوی جدید  بلوتوث  دار

شرکت ال‌جی الکترونیکس دو بلندگوی بلوتوثی جدید در نمایشگاه IFA 2015 معرفی می‌کند.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، LG Music Flow P5 و SoundPop 360 هر دو برای کاربرانی ساخته شده‌اند که می‌خواهند بلندگویی با قابلیت حمل آسان و در عین حال با کیفیت صدایی بالا داشته باشند.

Music Flow P5 بلندگویی با حمل و نقل بسیار آسان است که صدای قدرتمندی را ارائه می‌دهد. P5 به عنوان عضوی در سری Music Flow هوشمند ال‌جی از قابلیت Auto Music Play پشتیبانی می‌کند. با این قابلیت، وقتی در محدوده دستگاه قرار می‌گیرید، موسیقی به صورت خودکار پخش می‌شود.

باتری قابل شارژ این محصول ۱۵ ساعت پخش متوالی را امکان‌پذیر می‌کند که بیش از یک روز کامل استفاده تنها با یک بار شارژ کردن است. P5 و همتای قبلی خود P7 نمایانگر تعهد ال‌جی برای توسعه مجموعه محصولات بی‌سیم و ارائه پیشرفته‌ترین محصولات با طراحی رضایت‌بخش و تنوع در عملکرد است.

به منظور جلب نظر علاقه‌مندان امروزی موسیقی، ال‌جی SoundPop 360 را قابل حمل و نقل طراحی کرده است. طراحی خاص این دستگاه از لیوان قهوه الهام گرفته شده که به طور طبیعی با زندگی روزمره مشتریان سازگار است. SoundPop 360، با هر دکوری تناسب دارد و با سایر مبلمان و لوازم کاربر یکپارچگی خاصی را ادغام می‌کند.

کیفیت صدا و بدنه کوچک SoundPop 360 حاصل همکاری بین شرکت‌های Mobile Communications و لوازم صوتی تصویری ال‌جی است. این بلندگوی استوانه‌ای‌شکل فارغ از مکان شنونده موسیقی را در زاویه 360 درجه پخش می‌کند. با باتری 20 ساعته، این دستگاه برای شنیدن موسیقی گروهی در مهمانی‌ها بسیار مناسب است. با SoundPop 360 موسیقی را به هر موقعیتی و در هر زمانی که می‌خواهید، ببرید.

هر دو این دستگاه‌ها ویژگی‌های بی‌نظیری را ارائه می‌دهند که تنها در محصولات صوتی وایرلس پیشرفته ال‌جی یافت می‌شود. با قابلیت Multi Point بلندگوها به طور همزمان به دو دستگاه بلوتوثی متفاوت متصل می‌شود و باعث می‌شود دو کاربر بتوانند جداگانه موسیقی را کنترل کنند و به اشتراک بگذارند.

از سوی دیگر قابلیت Dual Play به کاربران اجازه می‌دهد که دو بلندگوی بلوتوثی ال‌جی را به یک موبایل متصل کنند.

افزون بر این، قابلیت TV Sound Sync به هر بلندگو امکان اتصال به تلویزیون‌های سازگار با بلوتوث را می‌دهد تا کاربران بتوانند تجربه مشاهده خصوصی را داشته باشند یا سینمای خانگی شخصی داشته باشند.

منبع :