با قلم دیجیتال "فِری" هر سطحی به کاغذ تبدیل می‌شود!

قلم دیجیتال فری این امکان را به شما می‌دهد تا فعالیت‌های مختلفی مانند نوشتن، اتصال به تلفن هوشمند و یا پاسخ به تماس‌های دریافتی را انجام دهید.

با قلم دیجیتال "فِری" هر سطحی به کاغذ تبدیل می‌شود!

محمد مهدی حیدرپور - بدون آن که نیاز به خارج کردن تلفن هوشمند از جیب یا کیف خود داشته باشید، قلم دیجیتال فری این امکان را به شما می دهد تا فعالیت های مختلفی مانند نوشتن، اتصال به تلفن هوشمند و یا پاسخ به تماس های دریافتی را انجام دهید.

با قلم دیجیتال "فِری" هر سطحی به کاغذ تبدیل می‌شود!

به گزارش "گروه علم و فناوری" عصرایران، فری، قلم دیجیتال منحصر به فرد و چند منظوره ای است که با دستگاه های مختلف مانند تلفن های هوشمند، تبلت ها، لپ تاپ ها و ... از طریق ارتباط بلوتوث قابل استفاده است و با بسیاری از اپلیکیشن ها و نرم افزارهای محبوب از جمله آفیس، وان نُت، اورنُت، اکروبات و غیره سازگار است.با قلم دیجیتال "فِری" هر سطحی به کاغذ تبدیل می‌شود!قلم دیجیتال فری دارای طولی برابر با 142 میلیمتر، عرض 18 میلیمتر و ضخامت 8.5 میلیمتر است و تقریبا 30 گرم وزن دارد. این قلم دیجیتال از طراحی زیبا و مدرنی سود می برد. فری به حسگر OTM پتنت‌دار منحصر به فردی مجهز شده که می تواند به دقت حرکت دست روی هر سطحی را اندازه گیری کند و داده ها را به تلفن هوشمند کاربر منتقل کرده و دست خط وی را روی نمایشگر نشان دهد. از این رو، کاربر می تواند روی هر سطح فیزیکی اقدام به نوشتن کرده و آن را به محتوای دیجیتال مبدل کند.با قلم دیجیتال "فِری" هر سطحی به کاغذ تبدیل می‌شود!افزون بر این، قلم دیجیتال فری به یک نمایشگر لمسی OLED مجهز شده که به کاربر اجازه دریافت، نوشتن و ارسال پیام های متنی را می دهد و با بهره‌مندی از اسپیکر و میکروفن داخلی به عنوان یک هدست بلوتوث نیز عمل می کند.با قلم دیجیتال "فِری" هر سطحی به کاغذ تبدیل می‌شود!تیم فری در حال تامین مالی پروژه خود در کیک استارتر است و پیش فروش این قلم دیجیتال جالب توجه به قیمت 148 دلار صورت می گیرد.با قلم دیجیتال "فِری" هر سطحی به کاغذ تبدیل می‌شود!با قلم دیجیتال "فِری" هر سطحی به کاغذ تبدیل می‌شود!با قلم دیجیتال "فِری" هر سطحی به کاغذ تبدیل می‌شود!با قلم دیجیتال "فِری" هر سطحی به کاغذ تبدیل می‌شود!

منبع :