علیپور، محمدی و سیف اللهی ارزشمندترین بازیکنان لیگ

تا هفته چهارم لیگ پانزدهم، سه بازیکن از تیم‌های راه آهن و استقلال خوزستان و پرسپولیس در صدر ارزشمندترین بازیکنان لیگ قرار گرفته اند و 11 بازیکن در پی آنها هستند.

علیپور، محمدی و سیف اللهی ارزشمندترین بازیکنان لیگ

به گزارش "ورزش سه"، مهرداد محمدی با چهار گلی که در بازی های راه آهنی ها به ثمر رساند و روح اله سیف الهی و علی علیپور نیز با یک گل و سه پاس گلی که برای استقلالی های خوزستان و همچنین پرسپولیسی ها از خود بر جا گذاشتند، تاکنون ارزشمندترین بازیکنان لیگ هستند. 

با توجه به شرایط موجود راه آهن، استقلال خوزستان، پدیده تیم هایی هستند که با دو بازیکن بیشترین سهمیه را دراین لیست دارند و سایپا، گسترش فولاد، سپاهان، ذوب آهن، پرسپولیس و تراکتورسازی نیز یک نماینده در جمع ارزشمندترین ها دارند. 
تفاوت در بین باارزش ترین بازیکنان حال حاضر لیگ در تعداد گل های به ثمر رسانده آنهاست، محمدی هر چهار امتیاز خود را به واسطه چهار گل به ثمر رسانده اش به دست آورده اما علیپور و سیف اللهی با یک گل و سه پاس گل این امتیاز را کسب کرده اند.

در ادامه توجه شما را به جدول ارزشمندترین بازیکنان لیگ پانزدهم جلب می کنیم.

بازیکن امتیاز کلی گل ها پاس گل ها
 مهرداد محمدی
 4

 روح اله سیف اللهی
 4

علی علیپور
4 1
3
حسن بیت سعید 

3 0
داریوش شجاعیان

3 0
غلامرضا رضاییحسین بادامکی  محمدرضا خلعتبری کاوه رضایی امین منوچهری محسن یوسفی یان رمزی

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب