داوطلبان آزاد از15مهرکتابهای پیش دانشگاهی را اینترنتی بخرند

داوطلبان آزاد برای تهیه کتاب‌های درسی دوره پیش دانشگاهی از 15 مهر به سامانه فروش اینترنتی مراجعه کرده وکتاب‌ها را به قیمت دولتی تهیه کنند.

داوطلبان آزاد از15مهرکتابهای پیش دانشگاهی را اینترنتی بخرند

به گزارش روز شنبه ایرنا، لیدا نیک روش ضمن درخواست از داوطلبان آزاد مبنی بر عدم خرید کتاب های درسی از کتاب فروشی ها با نرخ بالاتر از قیمت پشت جلد اظهار کرد: افرادی که فارغ التحصیل شده اند و به هر دلیلی به کتاب های درسی دوره پیش دانشگاهی نیاز دارند، می توانند از 15 مهر به سامانه فروش اینترنتی کتب درسی به نشانی www.irtextbook.ir مراجعه کنند.

وی تصریح کرد: با اتمام توزیع کتب درسی دانش آموزان، از 15 مهر سامانه اینترنتی فروش کتب درسی برای داوطلبان آزاد فعال می شود و این افراد می توانند با مراجعه به این سامانه و ثبت درخواست خود کتاب های درسی دوره پیش دانشگاهی را به نرخ دولتی و پشت جلد تهیه کنند.

مدیر کل دفتر نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی افزود: در تلاش هستیم تا این امکان را فراهم کنیم که کتاب های درسی از طریق پست به نشانی که افراد ارایه می دهند، ارسال شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، نیک روش توصیه کرد: داوطلبان آزاد برای تهیه کتاب های درسی دوره پیش دانشگاهی به افراد متفرقه مراجعه نکنند چرا که این افراد با سودجویی، کتاب های درسی را با قیمت بالایی به افراد ارایه می کنند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
دینامیک (بخش دوم )فیزیک چهارم ریاضی
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( چهارم رياضي)
دبیر : سیاوش فارسی