چرا آزمون‌های تابستان مهم است؟

با شرکت در این آزمون‌ها پیوستگی با درس و مدرسه حفظ شده و به دلیل مدت طولانی تعطیلات و استراحت از درس و مدرسه جدا نخواهید شد.

چرا آزمون‌های تابستان مهم است؟

در طول تابستان درس می‌خوانیم و آزمون می‌دهیم و کارنامه را بررسی کرده و آزمون‌ها را تحلیل می‌کنیم؛ اما چه ضرورتی دارد که تابستان را فقط به استراحت و تفریح نپرداخته و کمی هم درس بخوانیم؟ شرکت در این آزمون‌ها چه فایده‌ای  دارد؟

با شرکت در این آزمون‌ها پیوستگی با درس و مدرسه حفظ شده و به دلیل مدت طولانی تعطیلات و استراحت از درس و مدرسه جدا نخواهید شد. با مطالعه در طول تابستان به آگاهی لازم برای هدف‌گذاری در درصد و ترازها در طول سال تحصیلی دست خواهید یافت و با ذهنی آماده و به صورت منطقی می‌توانید هدف‌گذاری کنید. با آزمون‌های تابستان و درصد‌ها و نتایج کسب‌شده می‌توانید نقاط قوت پایدار خود را شناسایی کرده و در طول سال تحصیلی آن‌ها را حفظ کرده و بیش‌تر زمان مطالعه‌ی خود را صرف نقاط چالشی خود کنید. با حل کتاب زرد عمومی در تابستان و پاسخ به سؤالات ضمیمه در طول آزمون‌ها می‌توانید با تیپ‌بندی سؤالات کنکور آشنا شده و هم‌چنین در این دوران می‌توانید روش مطالعه در بعضی از درس‌ها را کشف و اصلاح کنید و بعد از چند هفته آزمون و خطا، به یک روند ثابتی برای برنامه‌ریزی درسی خود دست یابید.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
الکتریسیته ساکن از فیزیک و آزمایشگاه 3 سوم تجربی
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( يازدهم )
دبیر : سیاوش فارسی