دستگاه «چوب خردکن مجهز به تیغ اره دوار» رتبه برتر شد

دستاورد اختراعی عضو هیات علمی سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران در دومین فن‌بازار تخصصی مدیریت شهری با عنوان «چوب خردکن مجهز به تیغ اره دوار» جزء۱۷ طرح برتر انتخاب شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، دکتر عباس اکبرنیا، عضو هیات علمی پژوهشکده مکانیک سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران و مجری طرح دستگاه «چوب خردکن مجهز به تیغ اره دوار » در دومین فن‌بازار تخصصی مدیریت شهری و نمایشگاه تکنولوژی‌های نوین شهری شرکت کرد و موفق به عقد قرارداد فروش دستگاه به ۸ منطقه شهرداری تهران شد.

دستگاه «چوب خردکن مجهز به تیغ اره دوار » جزء ۱۷ طرح برتر ارائه شده در این فن بازار بود.

به گزارش مهر، بازار دارایی فکری از تاریخ ۱۷ تا ۱۹ مرداد ماه  با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری، سازمان بورس اوراق بهادار، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، شرکت فرابورس ایران و پارک فناوری پردیس در راستای توسعه و تسهیل تبادلات دارایی‌های فکری طراحی برگزار شد.

در این فن‌بازار اختراعات مرتبط با حوزه فناوری‌های نوین شهری در بستر بازار دارایی فکری در این رویداد ارائه شد تا در همین رابطه نسبت به جذب سرمایه‌گذار و تجاری‌سازی اختراعات از سوی سرمایه‌گذاران و صنعتگران این حوزه اقدام شود.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب