دستگاه «چوب خردکن مجهز به تیغ اره دوار» رتبه برتر شد

دستاورد اختراعی عضو هیات علمی سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران در دومین فن‌بازار تخصصی مدیریت شهری با عنوان «چوب خردکن مجهز به تیغ اره دوار» جزء۱۷ طرح برتر انتخاب شد.

دستگاه «چوب خردکن مجهز به تیغ اره دوار» رتبه برتر شد

به گزارش خبرگزاری مهر، دکتر عباس اکبرنیا، عضو هیات علمی پژوهشکده مکانیک سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران و مجری طرح دستگاه «چوب خردکن مجهز به تیغ اره دوار » در دومین فن‌بازار تخصصی مدیریت شهری و نمایشگاه تکنولوژی‌های نوین شهری شرکت کرد و موفق به عقد قرارداد فروش دستگاه به ۸ منطقه شهرداری تهران شد.

دستگاه «چوب خردکن مجهز به تیغ اره دوار » جزء ۱۷ طرح برتر ارائه شده در این فن بازار بود.

به گزارش مهر، بازار دارایی فکری از تاریخ ۱۷ تا ۱۹ مرداد ماه  با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری، سازمان بورس اوراق بهادار، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، شرکت فرابورس ایران و پارک فناوری پردیس در راستای توسعه و تسهیل تبادلات دارایی‌های فکری طراحی برگزار شد.

در این فن‌بازار اختراعات مرتبط با حوزه فناوری‌های نوین شهری در بستر بازار دارایی فکری در این رویداد ارائه شد تا در همین رابطه نسبت به جذب سرمایه‌گذار و تجاری‌سازی اختراعات از سوی سرمایه‌گذاران و صنعتگران این حوزه اقدام شود.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
الکتریسیته ساکن از فیزیک یازدهم ریاضی
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( يازدهم تجربي)
دبیر : محمد پیروی