محجوب دوباره مسافر مسابقات جهانی شد

دارنده مدال طلای المپیک نوجوانان برای جواد محجوب در مسابقات جهانی آرزوی موفقیت کرد و گفت: با انگیزه بالا در حال تمرین برای حضور در رقابتهای قهرمانی جوانان آسیا و جهان هستم.

محجوب دوباره مسافر مسابقات جهانی شد

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا رامین صفویه درباره مشکل ممنوع الخروج بودنش از ایران که باعث شد نام او از میان نفرات اعزامی به مسابقات جهانی خط بخورد اظهار کرد:به دلیل اینکه مشمول هستم و باید به سربازی بروم نمی‌توانم به خارج از کشور بروم اما از مهر ماه در دانشگاه درسم آغاز می‌شود و انشالله مشکلم برای خروج از کشور حل خواهد شد.

دارنده مدال طلای المپیک نوجوانان افزود: پس از اینکه نامم از میان نفرات اعزامی خط خورد از انگیزه‌ام برای کسب موفقیت ذره‌ای کاسته نشده و با انگیزه مناسب در حال تمرین هستم تا خود را برای حضور موفق در رقابتهای قهرمانی جوانان آسیا که دو ماه دیگر در تایلند و همچنین مسابقات جهانی جوانان که 10 روز پس از آن در ابوظبی برگزار می‌شود آماده کنم.

وی با آرزوی موفقیت برای جواد محجوب جودوکار وزن 100- کیلوگرم تیم ملی در رقابت‌های قهرمانی جهان گفت: محجوب از جودوکاران خوب ایران محسوب می‌شود و می‌تواند در رقابت‌های جهانی موفق عمل کند.

صفویه خاطرنشان کرد: مهم این است که برای ایران در مسابقات جهانی مدال بدست بیاید و بر همین اساس امیدوارم محجوب با تلاشی که از خود نشان خواهد داد بتواند عملکرد خوبی از خود به نمایش بگذارد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
دینامیک از فیزیک چهارم ریاضی
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( چهارم رياضي)
دبیر : شهاب الدین هاشمی