تابستانی مفید برای کنکوری‌ها (1)

تابستان برای داوطلبان کنکور، فرصتی تکرارنشدنی است که اگر به‌درستی استفاده شود تغییر قابل ملاحظه‌ای در نتیجه‌ی نهایی خواهد داشت. برای داشتن تابستانی مفید بهتر است چند کار ویژه انجام داد.

تابستانی مفید برای کنکوری‌ها (1)

تابستان برای داوطلبان کنکور، فرصتی تکرارنشدنی است که اگر به‌درستی استفاده شود تغییر قابل ملاحظه‌ای در نتیجه‌ی نهایی خواهد داشت. برای داشتن تابستانی مفید بهتر است چند کار ویژه انجام داد:

1. فرصت را غنیمت شمارید

تک تک روزها و هفته‌ها برای شما اهمیت ویژه‌ای دارند و نباید زمان خود را به‌راحتی از دست دهید. برای استفاده‌ی درست از این زمان باید یک برنامه‌ی مناسب برای همه‌ی روزهای‌تان داشته باشید.

2. به مسافرت نروید

این آخرین تابستان دوره‌ی دانش‌آموزی شماست و دیگر تکرار نخواهد شد. تابستانی که می‌توانید با آن سرنوشت ویژه‌ای را برای خود رقم زده و قسمت عمده‌ای از کارهای لازم را برای هدفتان انجام دهید. پس سعی کنید حتی‌الامکان به مسافرت نروید. فرصت سفر و تفریح بارها برای شما پیش خواهد آمد اما فرصت مطالعه برای کنکور تکرار نخواهد شد.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب