چالش‌های تابستانی، سؤالات متداول کنکوری‌ها (1)

کنار گذاشتن کامل یک درس برای کنکور اصلاً قابل قبول نیست. به‌ویژه با میانگین ترازی که شما دارید، انتظار می‌رود با تمرکز روی این درس چند از ده آن را هم افزایش دهید.

سؤال: دانش‌آموز سال چهارم ریاضی با میانگین تراز 7000 هستم. درصد تمام درس‌هایم بالای 70 است ولی دوست ندارم برای درس هندسه‌ی 1 زمان صرف کنم؛ چون در کنکور فقط 3 الی 4 سؤال از آن طرح می‌شود!

پاسخ: کنار گذاشتن کامل یک درس برای کنکور اصلاً قابل قبول نیست. به‌ویژه با میانگین ترازی که شما دارید، انتظار می‌رود با تمرکز روی این درس چند از ده آن را هم افزایش دهید.

احتمال دارد به دلیل تکراری و ساده بودن مباحث، شما رغبت چندانی به مطالعه‌ی این درس نداشته باشید. پیشنهاد می‌کنم روش مطالعه‌ی خود را تغییر دهید. در بازه‌ی زمانی مربوط به مطالعه‌ی این درس ابتدا به 10 الی 15 سؤال هندسه‌ی 1 پاسخ دهید و سپس بر اساس میزان پاسخ‌گویی و تسلط خود، مباحث را از کتاب درسی مرور کنید. در این روش شما در کنار توجه ویژه به مطالعه‌ی تستی، درس خواندن را هم برای خود جذاب می‌کنید.

پشتیبانی و مشاوره انتخاب رشته کنکور 96
در رشته دلخواهتان با چه رتبه ای قبول می شوید ؟
پاسخ به سوالاتی درباره پردیس ، ظرفیت مازاد ، شهریه ها ، پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی ، نحوه چیدمان رشته ها ، انتخاب رشته دانشگاه آزاد ، رشته های بدون کنکور و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب