دوش حمام جدید با قابلیت کاهش قابل‌توجه مصرف آب

یک شرکت در سان‌فرانسیسکو به تازگی نمونه اولیه کلاهک دوش حمامی را ابداع کرده که تجربه دوش‌گرفتن خوشایندی را برای کاربران ایجاد می‌کند و مصرف آب را در مقایسه با دوش حمام معمولی تا 70 درصد کاهش می‌دهد.

دوش حمام جدید با قابلیت کاهش قابل‌توجه مصرف آب

به گزارش سرویس فناوری ایسنا، بر اساس اعلام شرکت Nebia، در ایالات متحده هر شخص به طور متوسط حدود 75 لیتر آب را در طول دوش‌گرفتن مصرف می‌کند اما با استفاده از دوش جدید میزان مصرف آب تا 22 لیتر کاهش می‌یابد.

به جای ارائه قطرات درشت آب مانند دوش‌های استاندارد، دوش Nebia آب را در شکل قطرات ریز ارائه می‌دهد که باعث خیس و تمیز شدن فرد شده و در عین حال، از آب زیاد هم استفاده نمی‌شود.

کلاهک این دوش حمام به خوبی مهندسی شده و دارای چندین دماغه است که با استفاده از نوعی نرم‌افزار موردکاربرد در مطالعه موتورهای جت برای تولید بخار مناسب، طراحی شده است.

شرکت Nebia اعلام کرده نصب‌کردن دوش جدید آسان بوده و به هیچ لوله‌کشی نیاز ندارد. کلاهک این دوش از پلیمر با تراکم بالا ساخته شده و تا 45 درجه می‌چرخد در حالی که بست آن از آلومینیوم ساخته شده و برای تغییردادن ارتفاع دوش می‌تواند تنظیم شود.

شرکت سازنده کلاهک دوش جدید را آزمایش کرده و هم‌اکنون به دنبال بازاریابی برای آن است.

بهای این دوش هنگام ورود به بازار 399 دلار اعلام شده و گفته می‌شود ماه مه سال 2016 عرضه می‌شود.منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب