کتاب‌های درسی دانش‌آموزان کم‌توان ذهنی و نابینا آماده شده است

رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور با بیان اینکه کتاب‌های کم‌توان ذهنی و نابینا آماده شده است، گفت: کتاب‌های درسی این دانش‌آموزان پیش از شروع سال تحصیلی به مدارس تحویل داده می‌شود.

کتاب‌های درسی دانش‌آموزان کم‌توان ذهنی و نابینا آماده شده است

مجید قدمی در گفتگو با خبرنگار مهر، از آماده شدن کتاب‌های درسی دانش‌آموزان استثنایی خبر داد و گفت: کتاب‌های درسی دانش‌آموزان استثنایی را برنامه‌ریزی کرده‌ایم تا قبل از شروع سال تحصیلی به مدارس تحویل داده شود.

وی افزود: چند درصد از کتاب‌های جدیدالتالیف با فاصله زمانی به مدارس ارسال می‌شود اما کتاب‌های دانش‌آموزان کم‌توان ذهنی و نابینا آماده شده است و دیگر مشکل کتاب‌های درسی که در سال گذشته با آن روبه رو بودیم، به طور کل حل شده است.

رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور تصریح کرد: به کلیه دانش‌آموزان نیمه‌بینا، تبلت ارائه می‌شود و هر چه ثبت‌نام جدید داشته باشیم نیز تبلت ارائه می‌دهیم.

قدمی یادآور شد: کلیه محتواهای کتاب‌ها به صورت نرم‌افزار در تبلت‌ها نصب شده است و به دانش‌آموزان نیمه‌بینا تحویل داده می‌شود.

وی در ادامه افزود: به دانش‌آموزانی که نیازهای دارویی مستمر دارند، کمک می‌کنیم تا هزینه دارویی را پرداخت کنند

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب