نخستین دانشکده پزشکی کشور میزبان روز پزشک

همزمان با سالروز تولد حکیم بوعلی سینا همایش مشترک روز پزشک اول شهریورماه در تالار ابن سینای دانشگاه علوم پزشکی تهران با حضور وزیر بهداشت برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا ، اول شهریورماه، به پاس بزرگداشت ابوعلی سینا ستاره پرفروغ عرصه طب در ایران، روز پزشک نامگذاری شده و مناسبتی است که در آن تلاش‌های ارزنده پزشکان این کشور مورد توجه و تقدیر قرار گیرد.

امسال نیز همایش مشترک دانشگاه‌های علوم پزشکی مستقر در شهر تهران به مناسبت روز پزشک با حضور رییس مجلس شورای اسلامی و وزیر بهداشت برگزار می‌شود.

دکتر علی جعفریان، رییس دانشگاه علوم پزشکی تهران نیز از جامعه دانشگاهی برای حضور در این مراسم دعوت کرد. متن دعوت نامه به شرح ذیل است:

« با هدف ادای احترام به جایگاه والای طب و تکریم مقام ارجمند طبیب، همایش مشترک دانشگاه‌های علوم پزشکی مستقر در شهر تهران به مناسبت روز پزشک با حضور رییس محترم مجلس شورای اسلامی و وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نخستین دانشکده پزشکی کشور برگزار می شود. بدین وسیله از حضرتعالی دعوت می‌شود با حضور در این همایش بر شکوه آن بیافزایید.»

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب