واکنش کاسیاس به تمدید قرارداد راموس

سنگربان سابق رئال مادرید به تمدید قرارداد سرخیو راموس واکنش نشان داد. او به ستایش از کاپیتان جدید کهکشانی‌ها پرداخت و او را شایسته تمدید قرارداد دانست.

واکنش کاسیاس به تمدید قرارداد راموس

به گزارش ایسنا و به نقل از سایت گل، سرخیو راموس، مدافع 29 ساله رئال مادرید سرانجام پس از کش‌وقوس‌های زیاد تصمیم گرفت که قرارداد خود را با کهکشانی‌ها تا سال 2020 تمدید کند و به شایعه جدایی‌اش از این تیم پایان دهد.

ایکر کاسیاس، کاپیتان سابق رئال مادرید که در تابستان سال جاری از این تیم جدا شد و به پورتو پیوست به تمدید قرارداد راموس واکنش نشان داد.

کاسیاس 34 ساله در صفحه اجتماعی خود در توییتر نوشت: بسیار خوشحالم که راموس قرارداد خود را تمدید کرد. او شایسته این تمدید قرارداد بلندمدت بود. اطمینان دارم که راموس می‌تواند در آینده بار دیگر مادریدی‌ها را خوشحال کند. او مدافع بزرگی است و این را نشان داده.

راموس پیش از این از رفتار سران باشگاه رئال مادرید ابراز ناراحتی کرده کرده بود و همین باعث شد تا شایعه‌های زیادی درباره جدایی‌اش از کهکشانی‌ها و پیوستنش به شیاطین سرخ به گوش برسد اما در نهایت فلورنتینو پرس او را به ماندن در رئال متقاعد کرد؛ چرا که با جدایی ایکر کاسیاس از رئال بسیاری به انتقاد از پرس پرداخته بودند و او نمی‌خواست راموس را هم به این راحتی از دست بدهد.

منبع :

آتوسا صادقی

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب