تشریح حمایت‌های تشویقی از محققان فناوری نانو

دبیر ستاد توسعه فناوری نانو درخصوص حمایت از محققان نانو گفت: ستاد ویژه فناوری نانو حمایت‌های تشویقی خود را به محققان ارائه می‌دهد.

تشریح حمایت‌های تشویقی از محققان فناوری نانو

سعید سرکار در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی پانا، با اشاره به فعالیت دانشگاه ها در زمینه نانو فناوری اظهار داشت: در حال حاضر 22 دانشگاه کشور دوره ‌های دکتری در گرایش ‌های مختلف نانو فناوری دارند و همچنین 42 دانشگاه نیز دوره‌ های کارشناسی ارشد این رشته را برگزار می ‌کنند.


وی با بیان اینکه محققان فناوری نانو جزو سرمایه های ارزنده علم کشور به شمار می روند، افزود: سعی ما بر این است که از محققان حوزه نانوفناوری حمایت های ویژه ای داشته باشیم ضمن اینکه بتوانیم دانشجویان خوبی نیز در این عرصه تربیت کنیم.


دبیر ستاد توسعه فناوری نانو افزود: البته یکی از برنامه هایی که داریم این است که دانشجویان را علاوه بر اینکه به صورت تئوری با فناوری نانو آشنا می کنیم بتوانیم تجهیزات پیشرفته ای را نیز در آزمایشگاه ها در اختیار آن ها قرار دهیم.منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب