جذب هیات علمی در دانشگاه آزاد چگونه است؟

معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: اعضای هیات علمی این دانشگاه هر سال از طریق دو فراخوان جداگانه جذب می‌شوند.

جذب هیات علمی در دانشگاه آزاد چگونه است؟

فرهاد حسین زاده لطفی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاه ایرنا افزود: جذب اعضای هیات علمی در دانشگاه آزاد اسلامی بر اساس فراخوان که به صورت سالیانه دوبار توسط معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه اعلام می شود، صورت می پذیرد.

وی اظهار کرد در این فراخوان، متقاضیان به سامانه جذب اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس jazb.iau.ir مراجعه و با انتخاب یکی از طرح های استخدام، راتبه-بورسیه، طرح سربازی یا نخبگان اقدام به ثبت مشخصات فردی، مستندات علمی و پژوهشی خود می کنند و در پایان پرینت فرم ثبت نام را به همراه مدارک و مستندات مورد نیاز مندرج در سایت به واحد دانشگاهی مورد تقاضا تحویل داده تا در فرآیند دعوت به مصاحبه علمی و عمومی در استان مورد تقاضا قرار گیرند.

وی خاطر نشان کرد: پس از اخذ تاییدیه های لازم و بر اساس امتیازات علمی و پژوهشی کسب شده متقاضیان در شرایط رقابتی، متقاضیان با اولویت بالاتر به استان مورد تقاضا با اولویت جذب در واحد دانشگاهی انتخاب شده برای صدور حکم معرفی خواهند شد.

معاون آموزشی دانشگاه آزاد افزود: همچنین متقاضیان می توانند سوالات، انتقادات و پیشنهادات خود را از طریق بخش ارتباط با ما در سامانه جذب، با کارشناسان حوزه جذب مطرح کنند.

منبع :