انجمن نخبگان هنری دانش آموز در کشور تشکیل می‌شود

مدیر کل فرهنگی،هنری، اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش کشور از تلاشها برای تشکیل انجمن نخبگان هنری دانش آموز خبر داد.

مهدی علی اکبر زاده روز یکشنبه در آیین اختتام سی و سومین مسابقات فرهنگی و هنری دانش آموزان پسر کشور در محل اردوگاه شهید رجایی نیشابور اظهار کرد: این انجمن باید متشکل از دانش آموزان هنرمند و توانمند این دوره از مسابقات و دیگر دانش آموزان هنرمند نخبه باشد.

وی در ادامه با بیان اینکه هنرمندی که سبک و سیاق نداشته باشد کمبود دارد خطاب به دانش آموزان گفت:سبک و سیاق رضوی را در فعالیت های خود به اجرا بگذارید زیرا این وظیفه ای است که اگر انجام نشود آثاری با متناسب های حضرت طراحی نمی شود.

وی اظهار کرد: هنر یک زبان ارتباط بین المللی است و یک هنرمند باید زیبایی ها را قبول کند و دانش آموزان باید این زبان بین المللی را بخوبی فرا بگیرند تا بتوانند تاثیر گذار باشند.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی نیز در این مراسم گفت: افتخاری است که با 95 هزار معلم و یک میلیون و 200 هزار دانش آموز در این استان میزبان دانش آموزان هنرمند کشور باشیم.

براتعلی منصوریان اظهار کرد: شرکت کنندگان در این مسابقات از بین 12 میلیون دانش آموز برگزیده شده اند و در این جمع گرد هم آمده اند بنابراین آنها برگزیده هستند و باید با قدرت و صلابت این راه را ادامه دهند.

وی خطاب به دانش آموزان تاکید کرد: آینده کشور را شما باید هدایت کنید و غنای فضای فرهنگی لازمه کشور است که مستلزم تشکیل همین اردوهاست و تلاش می شود آثار این قشر بصورت مکتوب در فضاهای مختلف به نمایش گذاشته شود.

آیین اختتامیه سی و سومین مسابقات فرهنگی و هنری دانش آموزان پسر کشور صبح روز یکشنبه در محل اردوگاه شهید رجایی باغررود نیشابور بامعرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.

منبع :

پشتیبانی و مشاوره انتخاب رشته کنکور 96
در رشته دلخواهتان با چه رتبه ای قبول می شوید ؟
پاسخ به سوالاتی درباره انتخاب رشته دانشگاه آزاد، ظرفیت مازاد ، شهریه ها ، پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد ، نحوه چیدمان رشته ها ، رشته های بدون کنکور و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب