مشاوران به سوالات شما دبستانی‌ها پاسخ می‌دهند - 26مرداد

برای انتخاب درسی که می‌خواهید در تابستان پیشخوانی کنید چند ملاک را در نظر بگیرید مثلاً کدام درس از اهمیت بیشتری بین بقیه دروس برخورداراست؟

مشاوران به سوالات شما دبستانی‌ها پاسخ می‌دهند - 26مرداد

من سال آینده به کلاس پنجم می‌روم. به نظر شما در تابستان چه درسی را پیشخوانی کنم؟مشاوران به سوالات شما دبستانی‌ها پاسخ می‌دهند - 26مرداد

مریم فرخی:

برای انتخاب درسی که می‌خواهید در تابستان پیشخوانی کنید چند ملاک را در نظر بگیرید مثلاً کدام درس از اهمیت بیشتری بین بقیه دروس برخورداراست؟کدام‌یک برای یادگیری نیاز به زمان بیشتری دارد؟کدام‌یک نسبت به بقیه نیاز به تکرار و تمرین بیشتری دارد؟...پس یک یا دو درس را درتابستان انتخاب و بخشی از یادگیری آن را در تابستان انجام ‌دهید و با توجه به معیارهای گفته شده پیشنهاد من به شما پیشخوانی درس ریاضی و علوم است.

می‌خواهم خودم را برای آزمون تیزهوشان آماده کنم چه کتابی را برای درس ریاضی ششم در تابستان پیشنهاد می کنید؟

مشاوران به سوالات شما دبستانی‌ها پاسخ می‌دهند - 26مردادالهام شاهپوری:

دانش آموزانی که برنامه ریزی خود را از تابستان شروع می کنند در طول سال تحصیلی از نظر پیشرفت درسی موفق ترند. مطمئناً شما دانش آموز خوب هم که از تابستان به فکر آزمون ورودی تیزهوشان هستید با اجرای برنامه ای درست می توانید بهترین نتیجه را کسب نمایید. با توجه به اینکه درس ریاضی ششم خود را برای اولین بار در تابستان پیش خوانی می کنید، بهتر است فعلاً از نظر تشریحی روی این درس کار کنید و بهترین منابع کمک درسی برای شما می توانند کتاب تابستان،کتاب کار ریاضی و کتاب سوالات پرتکرار ریاضی باشند. در طول سال تحصیلی می توانید برای رسیدن به مرحله تسلط از منابع تستی هم استفاده نمایید.

برای مطالعه دروس نگاه به آینده نیاز به شرکت در کلاس دارم؟


مشاوران به سوالات شما دبستانی‌ها پاسخ می‌دهند - 26مرداد

مهنازسادات قزی:

در آموزشگاه‌های کانون برای دروس نگاه به آینده کلاس‌ تابستانی برگزار می شود اگرامکان شرکت در کلاس راداری حتماً شرکت کن اما اگر به هردلیلی نمی‌توانی درکلاس ها شرکت کنی خوب است بدانی که خودآموزی و یادگیری با تکیه برتوان خودت هم لذت‌بخش است شما می‌توانیدکتابهای درسی را باکمک پشتیبان و اولیاء مطالعه کنید یا حتی برای این کار از dvdهای مفهومی کمک بگیرید .

خرید کتاب