آرتروسکوپی روش مناسب برای درمان آسیب دیدگی عضله گرداننده شانه

آرتروسکوپی می‌تواند درمان موفقیت‌آمیزتری برای آسیب دیدگی عضله گرداننده شانه باشد. این درمان حتی برای افراد مسن‌تر مناسب است.

آرتروسکوپی روش مناسب برای درمان آسیب دیدگی عضله گرداننده شانه

به گزارش ایسنا، طبق مطالعات ارائه شده در جلسه سالانه جامعه ارتوپد آمریکا، اکثرا درمان پارگی عضله گرداننده شانه با روش آرتروسکوپی موفقیت‌آمیز است.

مدیر این تحقیقات می‌گوید: 77 درصد بیمارانی که پارگی گرداننده شانه را به کمک آرتروسکوپی درمان می‌کنند می‌توانند بعد از درمان دوباره با همان شدت قبل ورزش کنند.

در این مطالعات 44 بیمار مورد بررسی قرار گرفتند که به طور متوسط 73 سال سن داشتند. این افراد 33 مرد و 11 زن بودند. تمامی بررسی‌ها بعد از عمل جراحی نشان داد که این افراد پیشرفت خوبی داشته‌اند. افرادی که بعد از عمل جراحی نوع ورزش خود را تغییر دادند کمتر رضایت داشتند.

مدیر این تحقیقات می‌گوید: عمل جراحی که ما انجام دادیم در کاهش درد بسیار موثر بود، کارایی بیماران را افزایش داد و آن‌ها را دوباره به ورزش و فعالیت بازگرداند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب