مسی: در مسیر کسب 6 گانه هستیم

ستاره آرژانتینی بارسلونا از پیروزی برابر سویا در سوپر جام اروپا بسیار خوشحال است. او می‌گوید تیمش در مسیر درستی گام بر می‌دارد و این شانس را دارد تا 6 گانه را به دست آورد.

مسی: در مسیر کسب 6 گانه هستیم

ستاره آرژانتینی بارسلونا از پیروزی برابر سویا در سوپر جام اروپا بسیار خوشحال است. او می‌گوید تیمش در مسیر درستی گام بر می‌دارد و این شانس را دارد تا 6 گانه را به دست آورد.

به گزارش ایسنا و به نقل از سایت گل، بارسلونا در سوپر جام اروپا موفق شد با نتیجه پنج بر چهار سویا را از پیش‌رو بردارد و جام قهرمانی را بالای سر ببرد. لیونل مسی مثل همیشه بازی بسیار خوبی را برای آبی-اناریها به نمایش گذاشت و دلیل اصلی پیروزی تیمش بود و در پایان بازی هم به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد.

این ستاره آرژانتینی از این که توانسته با بارسلونا قهرمانی در سوپر جام را به دست آورد بسیار خوشحال است و بر این باور است که تیمش در مسیر کسب 6 گانه قرار دارند.

این چهارمین قهرمانی بارسلونا در سال جاری است و آنها در صورت قهرمانی در سوپر جام اسپانیا و جام جهانی باشگاهی برای دومین بار در تاریخ خود می‌توانند 6 گانه را به دست آورند.

مسی بعد از بازی گفت: بسیار خوشحالم که در این دیدار توانستیم به پیروزی برسیم و جام قهرمانی را بالای سر ببریم. بازی را بسیار خوبی آغاز کردیم. با یک گل عقب افتادیم اما خیلی سریع جبران کردیم. در این دیدار به پیروزی رسیدیم اما این پیروزی سخت به دست آمد و برای رسیدن به آن تلاش زیادی کردیم. با گل زود هنگامی که خوردیم شوکه شدیم، اما جبران کردیم و آرامش خود را از دست ندادیم و همین هم باعث شد تا پیروز این دیدار حساس باشیم.

او ادامه داد: برای ما بسیار مهم بود که فصل را با این قهرمانی شروع کنیم. انگیزه بسیار بالایی برای پیروزی در این دیدار داشتیم، چرا که این پیروزی باعث می‌شود تا فصل جدید را با روحیه بهتری شروع کنیم و نشان دهیم که هنوز تیم آماده‌ای هستیم. الان نوبت بازی برابر اتلتیکو بیلبائو در سوپر جام اسپانیا است و باید برای پیروزی در این دیدار نیاز نهایت تلاش خود را به کار گیریم.

مسی درباره این سوال که آیا بارسلونا این شانس را دارد تا 6 گانه را به دست آورد، گفت: باید گام به گام پیش رفت و هیچ عجله‌ای نداریم. بازی بعدی برابر بیلبائو است و بعد از آن هم نوبت شروع رقابت‌های لیگاست. بارسلونا در مسیر درستی گام برمی‌دارد و این شانس را دارد که 6 گانه را به دست آورد. بسیار خوشحالم که در دیدار برابر سویا پیروز از میدان خارج شدیم. شایسته این پیروزی بودیم، چرا که آرامش و تمرکز خود را از دست ندادیم و برای این پیروزی تا پایان جنگیدیم.

منبع :