بارسا به میلان رسید، آلوس به مالدینی

بارسلونا به چهارمین قهرمانی در سوپرجام اروپا دست یافت و دنی آلوس نیز همراه پائولو مالدینی به پرافتخارترین بازیکن این رقابت‌ها تبدیل شد.

بارسلونا به چهارمین قهرمانی در سوپرجام اروپا دست یافت و دنی آلوس نیز همراه پائولو مالدینی به پرافتخارترین بازیکن این رقابت‌ها تبدیل شد.

به گزارش ایسنا، بارسلونا با برتری پنج بر چهار برابر سویا در یک دیدار دشوار، فاتح سوپرجام اروپا شد. در این دیدار مسی با دو گل و تاثیرگزاری مستقیم در گل پنجم تیمش، ستاره بازی بود.

بارسلونا بدین ترتیب موفق شد با رکورد تاریخی میلان برابری کند. پیش از این کاتالان‌ها چهار بار فاتح سوپرجام اروپا شده بودند و میلان نیز در سا‌ل‌های 1989،1990، 1994، 2003 و 2007، فاتح این جام شده بود.

با قهرمانی دشوار بارسلونا برابر سویا، دنی آلوس مدافع برزیلی این تیم که بیش از این یک بار با سویا در سال 2006 و دو بار با بارسا در سال‌های 2009 و 2011 به عنوان قهرمانی سوپرکاپ اروپا دست یافته بود، توانست با رسیدن به چهارمین جام خود در این بازی به رکورد پائولو مالدینی به عنوان پرافتخارترین بازیکن سوپر جام اروپا برسد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب