تیم ملی والیبال زیر 23 سال حریفان جهانی خود را شناخت

حریفان تیم ملی والیبال زیر 23 سال ایران در دومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی جهان مشخص شدند.

حریفان تیم ملی والیبال زیر 23 سال ایران در دومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی جهان مشخص شدند.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، دومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان زیر 23 سال جهان از دوم تا نهم شهریور ماه به میزبانی شهر دبی امارات برگزار می شود.

در این دوره از رقابتها 12 تیم در 2 گروه شرکت می کنند که تیم ملی والیبال زیر 23 سال ایران در گروه B با تیم های کوبا، مکزیک، روسیه، تونس و ترکیه همگروه است.

در گروه A این رقابتها نیز تیم های ملی امارات (میزبان)، آرژانتین، برزیل (قهرمان دوره گذشته)، مصر، ایتالیا و کره جنوبی به رقابت با یکدیگر می پردازند.

شاگردان پیمان اکبری سرمربی تیم ملی زیر 23 سال ایران در دیدار افتتاحیه این مسابقات به مصاف تیم ملی زیر ۲۳ سال تونس می روند.

این رقابت ها در دو سالن ورزشی شیخ راشد مکتوم در مجموعه ورزشی حمدان و باشگاه النصر برگزار می شود.

برنامه کامل دومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان زیر ۲۳ سال جهان به وقت تهران به قرار زیر است:

- دوشنبه دوم شهریور ماه:

ساعت 14:30؛ ایران – تونس (گروه B)

ساعت 16:30؛ آرژانتین – کره جنوبی (گروه A)

ساعت 17؛ روسیه – ترکیه (گروه B)

ساعت 19؛ برزیل – مصر (گروه A)

ساعت 19:30؛ کوبا – مکزیک (گروه B)

ساعت 23:00؛ امارات – ایتالیا (گروه A)

- سه شنبه سوم شهریور ماه:

ساعت 16:30؛ کره جنوبی – ایتالیا (گروه A)

ساعت 16:30؛ مکزیک – تونس (گروه B)

ساعت 19:00؛ آرژانتین – مصر (گروه A)

ساعت 19:00؛ کوبا – ترکیه (گروه B)

ساعت 21:30؛ امارات – برزیل (گروه A)

ساعت 21:30؛ ایران – روسیه (گروه B)

چهارشنبه چهارم شهریور ماه:

ساعت 16:30؛ برزیل – ایتالیا (گروه A)

ساعت 16:30؛ روسیه – ترکیه (گروه B)

ساعت 19:00؛ امارات – آرژانتین (گروه A)

ساعت 19:00؛ ایران – کوبا (گروه B)

ساعت 21:30؛ کره جنوبی – مصر (گروه A)

ساعت 21:30؛ مکزیک – ترکیه (گروه B)

پنجشنبه پنجم شهریورماه:

ساعت 16:30؛ مصر – ایتالیا (گروه A)

ساعت 16:30؛ ترکیه – تونس (گروه B)

ساعت 19:00؛ امارات – کره جنوبی (گروه A)

ساعت 19:00؛ ایران – مکزیک (گروه B)

ساعت 21:30؛ برزیل – آرژانتین (گروه A)

ساعت 21:30؛ روسیه – کوبا (گروه B)

جمعه ششم شهریور ماه : کلیه تیم های شرکت کننده استراحت دارند

شنبه هفتم شهریور ماه:

ساعت 16:30؛ آرژانتین – ایتالیا (گروه A)

ساعت 16:30؛ کوبا – تونس (گروه B)

ساعت 19:00؛ برزیل – کره جنوبی (گروه A)

ساعت 19:00؛ روسیه – مکزیک (گروه B)

ساعت 21:30؛ امارات – مصر (گروه A)

ساعت 21:30؛ ایران – ترکیه (گروه B)

پس از پایان دور مقدماتی تیم های شرکت کننده در هر گروه بر اساس امتیازات کسب شده، رتبه بندی می شوند و دو تیم برتر هر گروه به مرحله نیمه نهایی صعود خواهند کرد.

یکشنبه هشتم شهریورماه تیم های اول و دوم هر گروه به صورت ضربدری با هم مسابقه می دهند. تیم های پیروز به دیدار نهایی و تیم های بازنده به مسابقه رده بندی این رقابت ها صعود می کنند که روز دوشنبه نهم شهریورماه این دو مسابقه برگزار می شود و با معرفی چهار تیم برتر، این رقابت ها پایان می یابد.

منبع :

پشتیبانی و مشاوره انتخاب رشته کنکور 96
در رشته دلخواهتان با چه رتبه ای قبول می شوید ؟
پاسخ به سوالاتی درباره پردیس ، ظرفیت مازاد ، شهریه ها ، پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی ، نحوه چیدمان رشته ها ، انتخاب رشته دانشگاه آزاد ، رشته های بدون کنکور و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب