هدف‌گذاری

این آزمون هم گذشت. نمی‌دانم به هدف‌هایی که برای آزمون برای خودت تعیین کرده بودی رسیدی یا نه. اصلاً این جلسه‌ی آزمون برای خودت هدف‌گذاری کرده بودی؟

هدف‌گذاری

این آزمون هم گذشت. نمی‌دانم به هدف‌هایی که برای آزمون برای خودت تعیین کرده بودی رسیدی یا نه. اصلاً این جلسه‌ی آزمون برای خودت هدف‌گذاری کرده بودی؟

شاید تا به حال واژه‌ی هدف‌گذاری را شنیده باشی اما خیلی آسان از کنارش رد شده باشی اما هدف‌گذاری و تعیین مقصد یکی از شاخصه‌های انسان‌های موفق است.

آن‌ها که خوب هدف‌گذاری می‌کنند و همیشه آن را پیش رو دارند و با پشتکار به سمت آن حرکت می‌کنند انسان‌های موفقی هستند.

خیلی کار ساده‌ای است؛ هدف‌های‌تان را پیش چشمانتان بگذارید. هر کدام از ما هدف‌های بلندمدت و کوتاه‌مدتی داریم اما ممکن است آن‌ها را فراموش کنیم.

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که به یک انبار سر زده باشید. گاهی چیزهایی را پیدا می‌کنید و با خود فکر می‌کنید که اگر آن روز این وسیله را داشتم اما حالا دیگر به درد نمی‌خورد.

هدف‌های ما نیز همین گونه‌اند. اگر آن‌ها را پیش رو نداشته باشیم ناغافل می‌روند در انبار ذهنمان و ممکن است بعدها دیگر سودی برای‌مان نداشته باشند.

بیایید از همین الان هدف‌های‌تان را روی کاغذ بیاورید و مدام آن‌ها را مرور کنید. دیدن این هدف‌ها به شما انگیزه می‌دهد و پشتکارتان را بیش‌تر می‌کند. نمونه‌اش هدف‌گذاری هر آزمون است. وقتی شما به آن‌چه هدف‌گذاری کرده‌اید می‌رسید چه‌قدر لذت‌بخش است و وقتی هدف‌های‌تان محقق نشده پشتکارتان بیش‌تر می‌شود.

راستی خودتان را دست‌کم نگیرید. هدف‌های‌تان را کوچک نگیرید. معمولاً آدم‌ها به اندازه‌ی هدف‌های‌شان تلاش می‌کنند.

با آرزوی بهترین‌ها برای شما


پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب