زمان حال را دریابید (برای فارغ‌التحصیلان)

هر یک از شما سوار بر یک کشتی و رهسپار سفر طولانی هستید که سکان این کشتی در دست خود شماست.

زمان حال را دریابید (برای فارغ‌التحصیلان)

زندگی با سرعت باورنکردنی در حال سپری شدن است و بسیاری از انسان‌ها بخشی از زندگی روزمره‌ی خود را به فکر کردن به آینده و مرور کردن خاطرات گذشته‌ی خود می‌گذرانند و چنان ذهن خود را درگیر این موضوع کرده‌اند که هیچ توجهی به اتفاقات و فرصت‌های کوچکی که در زمان حال پیش می‌آید ندارند.

هر یک از شما سوار بر یک کشتی و رهسپار سفر طولانی هستید که سکان این کشتی در دست خود شماست. دیروزهای ازدست‌رفته گذشته است؛ پس به دوردست‌ها خیره نشوید. دقت کنید و از فرصت‌های پیش رو نهایت استفاده را بکنید. امروز تنها روزی است که کاملاً بر آن نفوذ و تسلط دارید؛ پس سعی کنید از موقعیت‌هایی که پیش روی‌تان قرار دارد نهایت استفاده را بکنید.

اگر نتوانستید در کنکور سال 94 نتیجه‌ی مطلوب را کسب کنید، برای کنکور سال آینده برنامه‌ریزی کنید. افکار مثبتی را که در زمان حال، یعنی امروز و همین لحظه به سراغتان می‌آید تقویت کنید. این افکار مثبت مسلماً سازنده خواهد بود و سرانجام به برنامه‌ریزی منطقی و مفید می‌انجامد. کنترل ذهن خود را در دست بگیرید و از یادآوری آن‌چه در گذشته اتفاق افتاده است بپرهیزید. به امروز فکر کنید و فرصت زندگی کردن در لحظه‌ی حال را از خود دریغ نکنید.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
حرکت نوسانی ( قسمت دوم ) از فیزیک چهارم تجربی
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( چهارم تجربي)
دبیر : حسین ناصحی