با برنامه‌ریزی درست،آرامشتان تضمین است

از نکات قابل توجه در آزمون‌های تابستان اهمیت نگاه به گذشته است که مثل خون در برنامه‌تان جریان دارد و ممکن است برنامه‌ی نگاه به آینده‌تان را دست‌خوش تغییر کند!

با برنامه‌ریزی درست،آرامشتان تضمین است

از نکات قابل توجه در آزمون‌های تابستان اهمیت نگاه به گذشته است که مثل خون در برنامه‌تان جریان دارد و ممکن است برنامه‌ی نگاه به آینده‌تان را دست‌خوش تغییر کند! نگاه به گذشته به برنامه‌ی بلندمدت‌تان زندگی می‌بخشد.

فراموش نکنید که برنامه‌ریزی دقیق در امتحانات خرداد و مفهومی خواندن در مرور مباحث و آن‌چه برای آن تلاش بی‌وقفه داشتید، تأثیر بسزایی در موفقیت در این آزمون به‌‌ظاهر ساده داشت؛ اما از همین حالا طبق آن‌چه برنامه‌ی راهبردی از شما می‌خواهد، در کلاس‌های تقویتی درس‌های اختصاصی انتخاب‌شده مانند فیزیک، ریاضی، شیمی، زیست، ادبیات و عربی (نگاه به آینده و تمرکز اصلی بر تستی و  تشریحی خواندن) شرکت کنید، از کتاب تابستان و زرد عمومی تست حل کنید، از وب‌کارت با توجه به سطحی که مد نظرتان است، تست طراحی کنید و از لوح آزمون بعد از هر امتحان استفاده‌ی کاربردی داشته باشید. این کارها نقش بسزایی در آرامش آزمون‌های آینده خواهد داشت. اجرای درست آموزه‌ها با برنامه‌ریزی درست، رمز موفقیت شما در سالی بود که گذشت. برای این‌که کارتان تداوم داشته باشد، پتانسیل خود را در همین روزها بشناسید و باور داشته باشید که بدون برنامه، موفقیت مقطعی است و مسیر طولانی‌تری در پیش دارید. پس به همسفر روزهای سخت و  آسان خود یعنی برنامه‌ی راهبردی اعتماد داشته باشید و هیچ وقت جدای از آن حرکت نکنید.

شما یک هدف دارید: موفقیت در مدرسه و امتحانات، آزمون ورودی تیزهوشان و نمونه‌دولتی یا کنکور!  پس برای برنامه‌ریزی هفته‌ی بعد، لازم است برنامه‌ی هفته‌های قبل را بررسی و بازبینی کنید تا بتوانید فراز و نشیب‌های آن را در برنامه‌تان کنترل کنید. اکنون که برای هدفی که دارید دل می‌سوزانید و نگرانش هستید، خودتان را باور کنید تا از تلاش‌تان نهایت لذت را با کسب نتایج خوب ببرید.

خرید کتاب